Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка У Вінниці відбувся семінар-тренінг для представників громадських організацій області

У Вінниці відбувся семінар-тренінг для представників громадських організацій області

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6640_0.jpg

3 березня у стінах Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва відбувся семінар-тренінг з залучення грантових коштів для представників громадських організацій Вінницької області. Про це повідомляють у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Захід проходив за підтримки Громадських рад при обласній Раді та облдержадміністрації. Модератором виступив голова громадської організації Єврорегіон «Дністер» Сергій Татусяк.

Учасниками семінару-тренінгу стали голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, директор Департаменту міжнародного співробітництва (Folkuniversitetet, Швеція) Алі Рашиді, заступник голови ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Андрій Кавунець, голова Громадської ради при облдержадміністрації Михайло Бардин, голова правління громадської організації «Філософія серця» Юлія Грига, виконувач обов’язків директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Руслан Джабраілов, а також депутати обласної Ради, представники влади та громадських організацій області.

«Сьогодні ми маємо дати відповідь на запитання: яким чином можна залучити додаткові кошти для функціонування інститутів громадянського суспільства та територіальних громад регіону» – зазначив Сергій Татусяк.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва Алі Рашиді поділився досвідом створення та реалізації проектів громадськими організаціями в Європі, а також наголосив на зростанні в останні роки ролі громадських організацій в нашій державі. «Громадські організації України є самодостатніми, вони мають досвід написання програм і рухаються до поставленої цілі» – сказав він. «Дуже важливо на цьому шляху не розпорошуватися, а сконцентруватися на одній сфері діяльності – лише за таких умов проект може бути успішним».

Алі Рашиді наголосив на тому, що європейські партнери готові надати всю необхідну допомогу громадським організаціям області.

«Єдине, що потрібно для реалізації задуманого проекту – це бажання» – додала у своєму виступі Юлія Грига.

Організатори семінару-тренінгу сподіваються, що організація та проведення таких заходів сприятимуть розбудові громадянського суспільства в Україні, яке, як показує світова практика, повинно перебрати на себе частину функцій органів виконавчої влади.
4 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 310 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль