Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка У Вінниці відбувся семінар-тренінг для представників громадських організацій області

У Вінниці відбувся семінар-тренінг для представників громадських організацій області

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6640_0.jpg

3 березня у стінах Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва відбувся семінар-тренінг з залучення грантових коштів для представників громадських організацій Вінницької області. Про це повідомляють у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Захід проходив за підтримки Громадських рад при обласній Раді та облдержадміністрації. Модератором виступив голова громадської організації Єврорегіон «Дністер» Сергій Татусяк.

Учасниками семінару-тренінгу стали голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, директор Департаменту міжнародного співробітництва (Folkuniversitetet, Швеція) Алі Рашиді, заступник голови ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Андрій Кавунець, голова Громадської ради при облдержадміністрації Михайло Бардин, голова правління громадської організації «Філософія серця» Юлія Грига, виконувач обов’язків директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Руслан Джабраілов, а також депутати обласної Ради, представники влади та громадських організацій області.

«Сьогодні ми маємо дати відповідь на запитання: яким чином можна залучити додаткові кошти для функціонування інститутів громадянського суспільства та територіальних громад регіону» – зазначив Сергій Татусяк.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва Алі Рашиді поділився досвідом створення та реалізації проектів громадськими організаціями в Європі, а також наголосив на зростанні в останні роки ролі громадських організацій в нашій державі. «Громадські організації України є самодостатніми, вони мають досвід написання програм і рухаються до поставленої цілі» – сказав він. «Дуже важливо на цьому шляху не розпорошуватися, а сконцентруватися на одній сфері діяльності – лише за таких умов проект може бути успішним».

Алі Рашиді наголосив на тому, що європейські партнери готові надати всю необхідну допомогу громадським організаціям області.

«Єдине, що потрібно для реалізації задуманого проекту – це бажання» – додала у своєму виступі Юлія Грига.

Організатори семінару-тренінгу сподіваються, що організація та проведення таких заходів сприятимуть розбудові громадянського суспільства в Україні, яке, як показує світова практика, повинно перебрати на себе частину функцій органів виконавчої влади.
4 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 323 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль