Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У Вінниці посилили заходи безпеки

У Вінниці посилили заходи безпеки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2747_blok.jpg

У путінському проекті «Новоросії» Вінниця не значиться. Однак, оскільки президента П. Порошенко і спікера ВР В. Гройсмана називають вінничанами, то цілком логічно припустити «підвищену увагу» Кремля до міста, поряд з Харковом, Одесою та Маріуполем. У зв'язку з цим місцева влада провела ряд заходів превентивного характеру, які повинні попередити надзвичайні ситуації, а в разі їх виникнення дозволити в максимально стислі терміни локалізувати і усунути наслідки, пише Реал

Якийсь проміжний підсумок проведеної роботи чиновники озвучили 29 січня на засіданні міського штабу з координації дій для запобігання та протидії можливим загрозам під головуванням в.о. мера Сергія Моргунова.

За словами начальника міськвідділу міліції Юрія Куцого, з 24 січня під особливим контролем правоохоронців знаходяться основні в'їзди до Вінниці. Кожен з них обладнаний блокпостом. Крім того, під охорону взяли 69 об'єктів життєзабезпечення міста. Кількість патрулів збільшили у два рази, причому працюють вони у три зміни. Такі заходи вже приносять свої плоди - розкриваність злочинів зросла і зловмисників частіше беруть на місці злочину.

Заступник мера Володимир Слишинський відзвітував про те, що підготовлена програма «Безпечне місто», яку тільки залишається затвердити на черговій сесії міськради. Серед іншого вона передбачає створення єдиної системи спостереження, куди підключать всі відеокамери, встановлені як в людних місцях, так і у підприємств. Не завершений лише процес узгодження цього питання з власниками закладів громадського харчування. У кафе і ресторанів, як правило, теж ведеться відеоспостереження. Міська влада хоче і їхні камери приєднати до єдиної мережі. Тоді вийде, що в разі позаштатної ситуації в оперативників УМВС та УСБУ все місто буде як на долоні.

У стислі терміни мерія провела роз'яснювальну роботу серед комунальних підприємств, щоб ті в свою чергу визначили найбільш уразливі ділянки, в найкоротші терміни усунули неполадки і були готові ремонтувати мережі та обладнання максимально швидко. Крім цього, колективам дали установку «дивитися в обидва», щоб по території не сновигали сторонні. Як уточнив заступник мера Ігор Корольчук, водіїв і кондукторів міського транспорту вже можна вважати позаштатними контррозвідниками. Якщо побачать в салоні підозрілих пасажирів, повідомлять куди треба.

Також збільшена кількість аварійних спецбригад для термінової ліквідації надзвичайних ситуацій при всіх комунальних підприємствах. А ще підготували спецтехніку, яку можна буде використовувати в будь-якій точці міста.
Проводиться робота і в лікарнях. У «запасі» є 365 місць у стаціонарах і резерв ліків. Вузам, школам і дитсадкам доручили провести ревізію і визначитися з місцями для розселення людей.

Паралельно співробітники ЖЕКів займаються перевіркою підвальних приміщень на предмет засмічення, наявності освітлення та вентиляції. Якщо врахувати, що бомбосховищ у Вінниці практично не залишилося, то саме підвали зможуть поселити велику частину населення у разі появи агресора поблизу міста.

І останнє - робота з населенням. Принцип «оповіщений - значить, озброєний» реалізується декількома способами. На залізничному та автовокзалах гучномовцями людей постійно інформують про те, як діяти в разі НП, а також виявлення підозрілих предметів - пакетів, сумок, згортків та іншого, а також людей сумнівної поведінки. Про все підозріле варто повідомляти за телефонами:

1-02, 59-33-22, 59-33-23, 59-42-00 (міліція), 53-13-09 (гаряча лінія СБУ), 67-15-67 (прокуратура), 15-60, 60-15-60, 0800-60-15-60 («Цілодобова варта»).

Крім того, городян просять утриматися від участі в масових заходах, типу мітингів і зборів. Справа не в забороні на конституційне право збиратися, а обережності. Не виключено, що скупченість людей може бути використана для провокації.

Сергій Моргунов також розпорядився надрукувати і роздати людям невеликі пам'ятки з роз'ясненням, як надавати першу медичну допомогу, як поводитися в надзвичайних ситуаціях і куди дзвонити.
3 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 434 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль