Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 У місті Ладижині оголошено надзвичайний стан!

У місті Ладижині оголошено надзвичайний стан!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7395_p1080552.jpg

В понеділок, 17 сепрня, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев оголосив у місті надзвичайний стан.

Нагадаємо, у ніч з неділі на понеділок, частина міста Ладижина опинилася під шаром чорної сажі.

Прокоментувати ситуацію ми попросили начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ладижинської міської ради Магеру Ігора Васильовича.

Як розповів Ігор Васильович, у зв’язку з інцидентом, 17 серпня о 10-ій годині ранку відбулось екстрене засідання техногенно-екологічної комісії із залученням громадськості міста.

Комісія встановила, що джерелом забруднення стала котельня Ладижинського спиртзаводу ( ДП "ЕКСТРА").
Про викид сажі у повітря вже проінформовані відповідні управління в облдержадміністрації та санепідемстанції.
Також, міський голова Ладижина, якому з огляду на надзвичайну ситуацію довелося перервати відпустку, оголосив у місті надзвичайний стан. Наразі у місті очікують на обласну комісію.

Варто зазначити, що тиждень тому, 10 серпня, Ладижин поринув в отруйний смог від палаючого сміттєзвалища, але міський голова, як начальник цивільного захисту міста, не визнав цю проблему занадто загрозливою, позаяк тоді надзвичайного стану введено не було.
17 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 969 Коментарів: 1
Написав: Антикор 17.08.2015 - 20:22
Ба...навіть відпустку перервав мер.Ми вже це проходили-із чорним снігом він носився...і переробку сміття -обіцяв...і звернення куди потрібно писав...Але жодного разу нічого не доводив до кінця.Ось його головна проблема. Так званій міській владі потрібно працювати на упередження екологічних проблем...А що буде робити,так звана влада,коли на переробному буде витік аміака, а його там багато, або ж вийдуть із ладу очмсні споруди....Хто ж буде відповідати? Так звана міська влада погодження на екологічно-небезпечні об*єкти не давала, а це порушення Конституції і законів України...Ми громадяни маємо право на безпечне довкілля а також маємо право на достовірну інформаці про стан навколишнього середовища...А ми маємо таку інформацію? Нехай кожний дасть відповідь...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль