Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 У місті Ладижині оголошено надзвичайний стан!

У місті Ладижині оголошено надзвичайний стан!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7395_p1080552.jpg

В понеділок, 17 сепрня, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев оголосив у місті надзвичайний стан.

Нагадаємо, у ніч з неділі на понеділок, частина міста Ладижина опинилася під шаром чорної сажі.

Прокоментувати ситуацію ми попросили начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ладижинської міської ради Магеру Ігора Васильовича.

Як розповів Ігор Васильович, у зв’язку з інцидентом, 17 серпня о 10-ій годині ранку відбулось екстрене засідання техногенно-екологічної комісії із залученням громадськості міста.

Комісія встановила, що джерелом забруднення стала котельня Ладижинського спиртзаводу ( ДП "ЕКСТРА").
Про викид сажі у повітря вже проінформовані відповідні управління в облдержадміністрації та санепідемстанції.
Також, міський голова Ладижина, якому з огляду на надзвичайну ситуацію довелося перервати відпустку, оголосив у місті надзвичайний стан. Наразі у місті очікують на обласну комісію.

Варто зазначити, що тиждень тому, 10 серпня, Ладижин поринув в отруйний смог від палаючого сміттєзвалища, але міський голова, як начальник цивільного захисту міста, не визнав цю проблему занадто загрозливою, позаяк тоді надзвичайного стану введено не було.
17 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 918 Коментарів: 1
Написав: Антикор 17.08.2015 - 20:22
Ба...навіть відпустку перервав мер.Ми вже це проходили-із чорним снігом він носився...і переробку сміття -обіцяв...і звернення куди потрібно писав...Але жодного разу нічого не доводив до кінця.Ось його головна проблема. Так званій міській владі потрібно працювати на упередження екологічних проблем...А що буде робити,так звана влада,коли на переробному буде витік аміака, а його там багато, або ж вийдуть із ладу очмсні споруди....Хто ж буде відповідати? Так звана міська влада погодження на екологічно-небезпечні об*єкти не давала, а це порушення Конституції і законів України...Ми громадяни маємо право на безпечне довкілля а також маємо право на достовірну інформаці про стан навколишнього середовища...А ми маємо таку інформацію? Нехай кожний дасть відповідь...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль