Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 У місті Ладижині оголошено надзвичайний стан!

У місті Ладижині оголошено надзвичайний стан!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7395_p1080552.jpg

В понеділок, 17 сепрня, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев оголосив у місті надзвичайний стан.

Нагадаємо, у ніч з неділі на понеділок, частина міста Ладижина опинилася під шаром чорної сажі.

Прокоментувати ситуацію ми попросили начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ладижинської міської ради Магеру Ігора Васильовича.

Як розповів Ігор Васильович, у зв’язку з інцидентом, 17 серпня о 10-ій годині ранку відбулось екстрене засідання техногенно-екологічної комісії із залученням громадськості міста.

Комісія встановила, що джерелом забруднення стала котельня Ладижинського спиртзаводу ( ДП "ЕКСТРА").
Про викид сажі у повітря вже проінформовані відповідні управління в облдержадміністрації та санепідемстанції.
Також, міський голова Ладижина, якому з огляду на надзвичайну ситуацію довелося перервати відпустку, оголосив у місті надзвичайний стан. Наразі у місті очікують на обласну комісію.

Варто зазначити, що тиждень тому, 10 серпня, Ладижин поринув в отруйний смог від палаючого сміттєзвалища, але міський голова, як начальник цивільного захисту міста, не визнав цю проблему занадто загрозливою, позаяк тоді надзвичайного стану введено не було.
17 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 981 Коментарів: 1
Написав: Антикор 17.08.2015 - 20:22
Ба...навіть відпустку перервав мер.Ми вже це проходили-із чорним снігом він носився...і переробку сміття -обіцяв...і звернення куди потрібно писав...Але жодного разу нічого не доводив до кінця.Ось його головна проблема. Так званій міській владі потрібно працювати на упередження екологічних проблем...А що буде робити,так звана влада,коли на переробному буде витік аміака, а його там багато, або ж вийдуть із ладу очмсні споруди....Хто ж буде відповідати? Так звана міська влада погодження на екологічно-небезпечні об*єкти не давала, а це порушення Конституції і законів України...Ми громадяни маємо право на безпечне довкілля а також маємо право на достовірну інформаці про стан навколишнього середовища...А ми маємо таку інформацію? Нехай кожний дасть відповідь...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль