Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Топ-5 У ладижинському дитсадку «Казка», всі від мала до велика дбають про бійців АТО

У ладижинському дитсадку «Казка», всі від мала до велика дбають про бійців АТО

Сьогодні кожен свідомий українець прагне зробити хоча б невеликий, але такий потрібний внесок у нашу Перемогу. Не стоять осторонь навіть самі маленькі мешканці нашого міста.

Вихованці ладижинського дитсадка «Казка» малюючи переможні малюнки, які зігрівають серця бійців на передовій, щиро доводять що вони гідні сини й дочки нашої рідної неньки України.

Справжнім прикладом патріотизму, любові до України для дітей стали їх вихователі та нянечки. Працівниці «Казки» активно допомагають бійцям АТО – збирають кошти, одяг та продукти харчування.

- Працівники нашого закладу завжди з готовністю допомагають військовим, що захищають нас на передовій. Ми збирали кошти, теплі речі, різноманітні продукти харчування, вихователі зверталися до батьків дітей що відвідують садочок, які також не відмовили у допомозі. А коли місцева самооборона звернулася до керівництва дитсадка з проханням допомогти у пошитті маскувальних костюмів для солдат, ми відразу погодилися, - розповідає завідуюча д/с «Казка» Ясінська Тамара Павлівна.

Пошиттям маскувальних костюмів зайнялися працівниці «Казки» Валентина Іванівна Бевз та Ельвіра Миколаївна Алферова. Виконують цю роботу жінки вдома - у неробочий час.

- Я патріот своєї держави, і я за мир! Я не хочу щоб воювали наші діти, онуки, адже війна може торкнутися кожної сім’ї. Я дуже хочу, щоб перестали гинути наші хлопці і задля цього я буду шити все що завгодно, аби їм допомогти. І якщо взяти ці маскувальні костюми, нехай це маленька краплиночка, але це той вклад у спільну справу, який мені по силі зробити. Нехай Господь Бог оберігає наших хлопців і відкриє очі нашим ворогам! Ми всі слов’яни – брати і сестри. Для нас головне - щоб був мир! Кожна з наших дівчат допомагає чим може - хто грішми, хто продуктами харчування. У нашому садочку немає людей, хто б не відгукнувся на прохання допомогти нашим українським військовим, - розповідає Валентина Бевз.

Слухаючи цих скромних і водночас сильних духом жінок розумієш – ми неодмінно переможемо, адже народ який об’єднався проти спільної біди - непереможний.
Об’єднавши зусилля ми прискоримо той час, коли над Україною нарешті запанує мирне небо і ніякі зазіхання ворогів не зможуть затьмарити його.

Користуючись нагодою, Самооборона міста Ладижина висловлює велику, щиру подяку працівникам дитсадка «Казка», які, за покликом серця, допомагають і підтримують наших бійців слугуючи добрим прикладом патріотизму для своїх вихованців.


5298_dsc08401.jpg (127.62 Kb)3360_dsc08403.jpg (112.85 Kb)2338_dsc08412.jpg (135.88 Kb)7677_dsc08420.jpg (140.42 Kb)5215_dsc08424.jpg (132.01 Kb)
16 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 734 Коментарів: 1
Написав: ирина 16.02.2015 - 16:17
Такі жінки - честь нашого міста! Дякуємо Вам!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль