Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Топ-5 У ладижинському дитсадку «Казка», всі від мала до велика дбають про бійців АТО

У ладижинському дитсадку «Казка», всі від мала до велика дбають про бійців АТО

Сьогодні кожен свідомий українець прагне зробити хоча б невеликий, але такий потрібний внесок у нашу Перемогу. Не стоять осторонь навіть самі маленькі мешканці нашого міста.

Вихованці ладижинського дитсадка «Казка» малюючи переможні малюнки, які зігрівають серця бійців на передовій, щиро доводять що вони гідні сини й дочки нашої рідної неньки України.

Справжнім прикладом патріотизму, любові до України для дітей стали їх вихователі та нянечки. Працівниці «Казки» активно допомагають бійцям АТО – збирають кошти, одяг та продукти харчування.

- Працівники нашого закладу завжди з готовністю допомагають військовим, що захищають нас на передовій. Ми збирали кошти, теплі речі, різноманітні продукти харчування, вихователі зверталися до батьків дітей що відвідують садочок, які також не відмовили у допомозі. А коли місцева самооборона звернулася до керівництва дитсадка з проханням допомогти у пошитті маскувальних костюмів для солдат, ми відразу погодилися, - розповідає завідуюча д/с «Казка» Ясінська Тамара Павлівна.

Пошиттям маскувальних костюмів зайнялися працівниці «Казки» Валентина Іванівна Бевз та Ельвіра Миколаївна Алферова. Виконують цю роботу жінки вдома - у неробочий час.

- Я патріот своєї держави, і я за мир! Я не хочу щоб воювали наші діти, онуки, адже війна може торкнутися кожної сім’ї. Я дуже хочу, щоб перестали гинути наші хлопці і задля цього я буду шити все що завгодно, аби їм допомогти. І якщо взяти ці маскувальні костюми, нехай це маленька краплиночка, але це той вклад у спільну справу, який мені по силі зробити. Нехай Господь Бог оберігає наших хлопців і відкриє очі нашим ворогам! Ми всі слов’яни – брати і сестри. Для нас головне - щоб був мир! Кожна з наших дівчат допомагає чим може - хто грішми, хто продуктами харчування. У нашому садочку немає людей, хто б не відгукнувся на прохання допомогти нашим українським військовим, - розповідає Валентина Бевз.

Слухаючи цих скромних і водночас сильних духом жінок розумієш – ми неодмінно переможемо, адже народ який об’єднався проти спільної біди - непереможний.
Об’єднавши зусилля ми прискоримо той час, коли над Україною нарешті запанує мирне небо і ніякі зазіхання ворогів не зможуть затьмарити його.

Користуючись нагодою, Самооборона міста Ладижина висловлює велику, щиру подяку працівникам дитсадка «Казка», які, за покликом серця, допомагають і підтримують наших бійців слугуючи добрим прикладом патріотизму для своїх вихованців.


5298_dsc08401.jpg (127.62 Kb)3360_dsc08403.jpg (112.85 Kb)2338_dsc08412.jpg (135.88 Kb)7677_dsc08420.jpg (140.42 Kb)5215_dsc08424.jpg (132.01 Kb)
16 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 819 Коментарів: 1
Написав: ирина 16.02.2015 - 16:17
Такі жінки - честь нашого міста! Дякуємо Вам!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль