Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У ладижинській ЗОШ №1 відкрили новий дитячий садок

У ладижинській ЗОШ №1 відкрили новий дитячий садок

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5036_sad1.jpg
14 жовтня у ладижинській ЗОШ №1 відбулося урочисте відкриття дитячого садочка. Новий дитячий садок привітно відчинив двері для 65 дошкільнят, пише «Нове місто».
Із хлібом-сіллю зустрічали діти та працівники садочка почесних гостей – міського голову Ладижина Валерія Коломєйцева, директора Ладижинської ТЕС Олександра Бобрика, директора АМЕР Михайла Багнюка, начальника міського відділу освіти Юрія Журбу, керівників шкіл та дитсадків Ладижина.
Вихованці та вихователі щиро дякували тим, хто допоміг у відкритті садочка, - міському голові, керівництву компанії ДТЕК та АМЕР.
Варто зазначити, що основну частину затрат із реконструкції взяла на себе компанія ДТЕК, сума фінансової допомоги становить 875 тисяч гривень. У міському бюджеті на ці цілі передбачено 625 тисяч гривень, із них 200 тисяч уже використано.
Почесну місію перерізати символічну червону стрічку під час урочистого відкриття садочка було надано меру Ладижина Валерію Коломєйцеву, директору ЛТЕС Олександру Бобрику та вихованцям середньої групи Антону та Лізі.
Після цього гості змогли на власні очі побачити світлі та затишні приміщення з сучасними меблями у яскраво-жовтих та салатових кольорах.
16 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 676 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль