Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У ладижинській міській лікарні проведуть День донора

У ладижинській міській лікарні проведуть День донора

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2427_donor.jpg

25 грудня в ладижинській міській лікарні проведуть День донора
Незважаючи на досягнення сучасної медицини і досі бувають ситуації коли виникає потреба в переливанні крові за життєвими показниками.
Особливої актуальності донорська кров досягла у цей тяжкий 2014 рік, коли тисячі важко поранених бійців потрапили до лікарень України.
Кожен донор, який здає кров, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів. Саме тому донорство є почесною справою в охороні здоров’я.

Ладижинська міська лікарня разом із обласною станцією переливання крові звертається до тих, кому небайдужі поняття любові до ближнього, милосердя та запрошують 25 грудня завітати до поліклініки.

Лікарі наголошують, донором може стати громадянин України віком від 18 років, який має паспорт з пропискою (реєстрацією) на території Вінницької області.

За 2 дні перед здачею крові не вживати спиртні напої, ліки та інші сильнодіючі речовини. Напередодні, і в день здачі крові, не вживати жирної їжі. При собі мати паспорт.

Прийом донорів розпочинається з 9.00 до 16.00 у поліклінічному відділенні Ладижинського МТМО, вул.Ентузіастів, 24. Консультацію можна отримати за телефоном: 6-18-92

22 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 476 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль