Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У ладижинській міській лікарні проведуть День донора

У ладижинській міській лікарні проведуть День донора

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2427_donor.jpg

25 грудня в ладижинській міській лікарні проведуть День донора
Незважаючи на досягнення сучасної медицини і досі бувають ситуації коли виникає потреба в переливанні крові за життєвими показниками.
Особливої актуальності донорська кров досягла у цей тяжкий 2014 рік, коли тисячі важко поранених бійців потрапили до лікарень України.
Кожен донор, який здає кров, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів. Саме тому донорство є почесною справою в охороні здоров’я.

Ладижинська міська лікарня разом із обласною станцією переливання крові звертається до тих, кому небайдужі поняття любові до ближнього, милосердя та запрошують 25 грудня завітати до поліклініки.

Лікарі наголошують, донором може стати громадянин України віком від 18 років, який має паспорт з пропискою (реєстрацією) на території Вінницької області.

За 2 дні перед здачею крові не вживати спиртні напої, ліки та інші сильнодіючі речовини. Напередодні, і в день здачі крові, не вживати жирної їжі. При собі мати паспорт.

Прийом донорів розпочинається з 9.00 до 16.00 у поліклінічному відділенні Ладижинського МТМО, вул.Ентузіастів, 24. Консультацію можна отримати за телефоном: 6-18-92

22 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 467 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль