Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У Ладижинській лікарні помер хворий на пневмонію чоловік

У Ладижинській лікарні помер хворий на пневмонію чоловік

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8817_1456989620_14243253_dsc_8439.jpg

У п'ятницю, 29 лютого, у Ладижинській міській лікарні помер чоловік віком близько 50 років, повідомляє Lada.FM


За попередніми даними, чоловік, який мешкав у Гайсинському районі, у важкому стані був госпіталізований у реанімаційне відділення лікарні. Медики проводили хворому реанімаційні заходи. Та, на жаль, врятувати життя пацієнта не вдалося. Попередній діагноз - пневмонія.

Як зазначає заступник головного лікаря з медичних питань Ладижинського ТМО Денис Матяш, поки що ведеться паталого-анатомічна експертиза за участі обласних фахівців, які з’ясовують точні причини, які призвели до смертельного наслідку. Саме тому, звернув увагу лікар, точного діагнозу та стану важкості, у якому знаходився пацієнт та перебіг у захворювання і ускладнень медики назвати не можуть.

Нагадаємо, 29 лютого, В Ладижині раптово померла молода жінка

3 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 443 Коментарів: 1
Написав: nina 3.03.2016 - 20:39
Да что же это за напасть на нашу больницу?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль