Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У Ладижинській лікарні помер хворий на пневмонію чоловік

У Ладижинській лікарні помер хворий на пневмонію чоловік

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8817_1456989620_14243253_dsc_8439.jpg

У п'ятницю, 29 лютого, у Ладижинській міській лікарні помер чоловік віком близько 50 років, повідомляє Lada.FM


За попередніми даними, чоловік, який мешкав у Гайсинському районі, у важкому стані був госпіталізований у реанімаційне відділення лікарні. Медики проводили хворому реанімаційні заходи. Та, на жаль, врятувати життя пацієнта не вдалося. Попередній діагноз - пневмонія.

Як зазначає заступник головного лікаря з медичних питань Ладижинського ТМО Денис Матяш, поки що ведеться паталого-анатомічна експертиза за участі обласних фахівців, які з’ясовують точні причини, які призвели до смертельного наслідку. Саме тому, звернув увагу лікар, точного діагнозу та стану важкості, у якому знаходився пацієнт та перебіг у захворювання і ускладнень медики назвати не можуть.

Нагадаємо, 29 лютого, В Ладижині раптово померла молода жінка

3 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 512 Коментарів: 1
Написав: nina 3.03.2016 - 20:39
Да что же это за напасть на нашу больницу?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль