Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У ладижинській лікарні флюорограф не справляється з навантаженням

У ладижинській лікарні флюорограф не справляється з навантаженням

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2073_13846372_flyuro.jpg

Флюорографічний кабінет Ладижинського МТМО взмозі обслужити лише 40 осіб у день. Для міста ця цифра досить незначна. Особливо це відчутно у дні, коли ладижинці масово проходять медкомісії.

Звісно медики намагаються обстежити якомога більше людей. Але, зважаючи на «поважний» вік флюорографа, який перегрівається від надмірного навантаження, доводиться робити технічні перерви.

Завідувач поліклініки Ладижинського МТМО Петро Кулеша просить містян із розумінням поставитися до такої ситуації, пише «Нове місто».

- Не варто хвилюватися, необстеженим ніхто не залишиться, - заспокоює П.Кулеша.

Вирішенням проблеми могло б стати придбання нового апарату, але для цього потрібно 2,5-3 млн. гривень.

- Щоб придбати новий флюорограф, потрібні чималі кошти – близько 2,5-3 мільйони гривень, - каже Петро Кулеша.

Втім, стало відомо, що міський голова Валерій Коломєйецев дав доручення своєму заступнику О.Ткачуку, який керує медичну галузь Ладижина, вивчити питання придбання нового апарата, який сумістить дві функції – флюорографа і рентгену.

28 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 501 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль