Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У ладижинській лікарні флюорограф не справляється з навантаженням

У ладижинській лікарні флюорограф не справляється з навантаженням

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2073_13846372_flyuro.jpg

Флюорографічний кабінет Ладижинського МТМО взмозі обслужити лише 40 осіб у день. Для міста ця цифра досить незначна. Особливо це відчутно у дні, коли ладижинці масово проходять медкомісії.

Звісно медики намагаються обстежити якомога більше людей. Але, зважаючи на «поважний» вік флюорографа, який перегрівається від надмірного навантаження, доводиться робити технічні перерви.

Завідувач поліклініки Ладижинського МТМО Петро Кулеша просить містян із розумінням поставитися до такої ситуації, пише «Нове місто».

- Не варто хвилюватися, необстеженим ніхто не залишиться, - заспокоює П.Кулеша.

Вирішенням проблеми могло б стати придбання нового апарату, але для цього потрібно 2,5-3 млн. гривень.

- Щоб придбати новий флюорограф, потрібні чималі кошти – близько 2,5-3 мільйони гривень, - каже Петро Кулеша.

Втім, стало відомо, що міський голова Валерій Коломєйецев дав доручення своєму заступнику О.Ткачуку, який керує медичну галузь Ладижина, вивчити питання придбання нового апарата, який сумістить дві функції – флюорографа і рентгену.

28 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 528 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль