Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада У ладижинській квартирній черзі перебуває близько 500 осіб

У ладижинській квартирній черзі перебуває близько 500 осіб

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1040_cherga.jpeg
Станом на 1 червня в квартирній черзі при виконкомі Ладижинської міської ради перебувають 497 ладижинців із них 195 громадян включені до списку першочергового отримання житла, 118 громадян включені до списку позачергового отримання житла. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Нагадаємо, відповідно до ПОСТАНОВИ РАДИ МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР І УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ РАДИ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК від 11 грудня 1984 р. N 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» громадяни, які перебувають на квартирній черзі щороку з 1 жовтня по 31 грудня зобов’язані проходити перереєстрацію, в ході якої перевіряються їх облікові дані.
У разі не проходження щорічної перереєстрації, щодо таких громадян буде ставитись питання виключення їхніх сімей з квартирного обліку.
Відповідно до п.4 Положення про надання жилої площі в Україні встановлено, що для взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, тривалість часу проживання в даному населеному пункті повинно складати не менше 3-х років.
Встановлено, що підставою для взяття на квартирний облік громадян для поліпшення житлових умов є відсутність 6,5 м2 житлової площі на 1 особу.
3 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 525 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 4.06.2014 - 23:48
ВОПРОС НОВОНАЗНАЧЕНОМУ МЕРУ. КАК ОН БУДЕТ "РАСПРЕДЕЛЯТЬ" ЖИЛЬЕ ... ПО ПРЫНЦЫПУ - ВСЕМ "СВОИМ" (кум,брат,сват) ... ПУСТЬ ДАСТ ОТЧЕТ ЗА 10 КВ. ("РЯБОВСКИХ")...tired

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль