Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада У ладижинській квартирній черзі перебуває близько 500 осіб

У ладижинській квартирній черзі перебуває близько 500 осіб

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1040_cherga.jpeg
Станом на 1 червня в квартирній черзі при виконкомі Ладижинської міської ради перебувають 497 ладижинців із них 195 громадян включені до списку першочергового отримання житла, 118 громадян включені до списку позачергового отримання житла. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Нагадаємо, відповідно до ПОСТАНОВИ РАДИ МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР І УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ РАДИ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК від 11 грудня 1984 р. N 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» громадяни, які перебувають на квартирній черзі щороку з 1 жовтня по 31 грудня зобов’язані проходити перереєстрацію, в ході якої перевіряються їх облікові дані.
У разі не проходження щорічної перереєстрації, щодо таких громадян буде ставитись питання виключення їхніх сімей з квартирного обліку.
Відповідно до п.4 Положення про надання жилої площі в Україні встановлено, що для взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, тривалість часу проживання в даному населеному пункті повинно складати не менше 3-х років.
Встановлено, що підставою для взяття на квартирний облік громадян для поліпшення житлових умов є відсутність 6,5 м2 житлової площі на 1 особу.
3 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 537 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 4.06.2014 - 23:48
ВОПРОС НОВОНАЗНАЧЕНОМУ МЕРУ. КАК ОН БУДЕТ "РАСПРЕДЕЛЯТЬ" ЖИЛЬЕ ... ПО ПРЫНЦЫПУ - ВСЕМ "СВОИМ" (кум,брат,сват) ... ПУСТЬ ДАСТ ОТЧЕТ ЗА 10 КВ. ("РЯБОВСКИХ")...tired

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль