Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура У Ладижині вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Ладижині вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0845_img11.jpg

26 квітня 2016 року минуло 30 років з дня однієї з найжахливіших трагедій в історії людства – техногенної аварії на Чорнобильській АЕС.

Зазнало наслідків радіоактивного впливу і наше місто. Постановою Кабінету Міністрів України №106 від 23.07.1991 року місто Ладижин до 1 січня 2015 року було віднесено до зони посиленого радіоекологічного контролю.

На території Ладижинської міської ради проживає 111 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 24 особи, евакуйованих із зони відчуження у 1986 році.

Наразі в області проводиться підготовка до видання обласної Книги пам’яті померлих учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції - жителів Вінницької області. Педагоги та учні Ладижинських ЗОШ №1 та ЗОШ№2 провели пошукову роботу та зібрали матеріали про життя та фотографії померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – мешканців нашого міста.

22 квітня в актовому залі Ладижинської ЗОШ №2 відбувся тематичний захід, з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Заступник міського голови Олександр Ткачук привітав присутніх та вручив 12 особам із числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та евакуйованих із зони відчуження почесні грамоти та грошові премії. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять ліквідаторів – ладижинців, які не дожили до цієї дати.

Всім учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та евакуйованим із зони відчуження, проживаючим на території Ладижинської міської ради, від міського голови В.Коломєйцева були направлені пам’ятні листівки та вручені премії.


27 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 415 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль