Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура У Ладижині вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Ладижині вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0845_img11.jpg

26 квітня 2016 року минуло 30 років з дня однієї з найжахливіших трагедій в історії людства – техногенної аварії на Чорнобильській АЕС.

Зазнало наслідків радіоактивного впливу і наше місто. Постановою Кабінету Міністрів України №106 від 23.07.1991 року місто Ладижин до 1 січня 2015 року було віднесено до зони посиленого радіоекологічного контролю.

На території Ладижинської міської ради проживає 111 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 24 особи, евакуйованих із зони відчуження у 1986 році.

Наразі в області проводиться підготовка до видання обласної Книги пам’яті померлих учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції - жителів Вінницької області. Педагоги та учні Ладижинських ЗОШ №1 та ЗОШ№2 провели пошукову роботу та зібрали матеріали про життя та фотографії померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – мешканців нашого міста.

22 квітня в актовому залі Ладижинської ЗОШ №2 відбувся тематичний захід, з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Заступник міського голови Олександр Ткачук привітав присутніх та вручив 12 особам із числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та евакуйованих із зони відчуження почесні грамоти та грошові премії. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять ліквідаторів – ладижинців, які не дожили до цієї дати.

Всім учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та евакуйованим із зони відчуження, проживаючим на території Ладижинської міської ради, від міського голови В.Коломєйцева були направлені пам’ятні листівки та вручені премії.


27 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 425 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль