Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У Ладижині стрімко зростає кількість жінок хворих на рак грудей

У Ладижині стрімко зростає кількість жінок хворих на рак грудей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6869_breast_cancer_treatments_how_to_choose_the_best_option_for_you.jpg

У Ладижині стрімко зростає кількість жінок хворих на рак грудей. За останній рік цей показник зріс удвічі. На думку лікарів жінки несвоєчасно звертаються до онкологів через страх втратити молочну залозу.В Ладижині стрімко зростає кількість жінок хворих на рак грудей. Так, за 11 місяців 2015 року взято на облік 10 жінок, у яких вперше виявлено рак грудей. Це вдвічі більше, ніж у минулому році, пише «Нове місто».

На жаль наші жінки бояться візитів до мамолога та онколога і звертаються до лікарів уже із задавненими стадіями, що ускладнює подальше лікування. На цьому наголошує лікар-онколог Ладижинського ТМО Сергій Грубик. Лікар вважає, що жінок до такої поведінки спонукає страх втратити молочну залозу.

- Якщо на ранніх стадіях буває достатньо хірургічного лікування, то у випадку задавненої форми раку призначають комплексну терапію: хіміотерапію, опромінення, гормонотерапію, імунотерапію тощо. До того ж, значно зростають витрати на лікування, - підкреслює пан Сергій.

Тому, на думку лікаря, не варто втрачати дорогоцінний час. Адже, успіх лікування онкохворих на сто відсотків залежить від ранньої діагностики та своєчасного лікування.

- На ранній стадії хвороби майже завжди роблять органозберігаючі операції, не видаляючи молочну залозу повністю. І навіть на задавнених стадіях хвороби лікарям дуже часто вдається зменшити розмір пухлини, довести її до такого стану, коли можна зробити операцію, що збереже молочну залозу, її форму та об’єм, - розповідає лікар. – На початкових стадіях хвороби майже всіх онкохворих виліковують.

Серед основних причин розвитку раку Сергій Грубик називає шкідливі звички та спадковість. Для прикладу, така згубна звичка як куріння, збільшує у жінки ризик захворіти на рак на 30 %.

Також С.Грубик назвав факторами ризику розвитку раку грудей ранній чи пізній початок менструацій, пізню менопаузу, народження дитини після 30 років, часті аборти, гінекологічні захворювання, травми молочної залози, захворювання ендокринних органів, які порушують гормональний баланс у жіночому організмі.

За словами медика, частіше хворіють жінки після 50 років. Саме вік і є ризиком. Після 40 років ризик щодо розвитку раку грудей зростає, але пік – після 50-ти.

4 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 588 Коментарів: 10
Написав: Wanch 4.12.2015 - 16:12
Виктория! biggrin пан Сергий не назвал главной причины
заболевания; МУЖЬЯ ОЧЕНЬ РЕДКО СПЯТ С ЖЁНАМИ!
Последствия шокируют!
Написав: victoria 4.12.2015 - 16:42
ПанWanch, це ви написали з огляду на те, що частіше хворіють жінки за 50?
Написав: OstapBender 4.12.2015 - 17:13
Wanch, ти дебіл
Написав: Wanch 4.12.2015 - 17:48
biggrinbiggrinbiggrinOstapBender,
Дебіл ти! Тому що не спиш із своєю дружиною!
Ти думаєш рак грудей появляється так собі? І чого ти вз*єрепенився? Не стоїть "дружок"??? Так і скажи!

Вікторія! Чесно, я співчуваю жінкам, бо на сьогодні це поширена хвороба. ПОЧИНАЄТЬСЯ ІЗ МАСТИТА, а потім ідуть процеси. Із-за таких дурнуватих "бендерів" страждають жінки, вони не розуміють, що ця болячка закладається з 20-літнього віку і потихенько собі прогресірує. ОСЯ! Жінка, це не компьютер і її треба любити! Мій маленький внук сказав би що в тебе Ей-кю,
чи як його? на нулю!
І на НУЛЮ у тебе твій "початок"! Так що дурна буде твоя дружина, якщо не заведе собі любовника.
А може вже і має, щоб груди не згубити!
Тому, не розкидайся своїм дебільством. І чого ти мене так "любиш?" Що я тобі поганого зробив?
Ах, да! Тупі не люблять розумних!
Написав: OstapBender 4.12.2015 - 17:54
Wanch, Вася, давай я тобі розкажу популярно, раз і назавжди. Розумієш, от ця твоя безглузда писанина про Шевченка, про хунту, тупі коментрарі, вони негатативно впливають на людей, на їх емоції. Бач, яка у нас ситуація у місті і країні? Уже і в Ладижині активістів б"ють. Не переживаєш за себе, то подумай про свого внука-байстрюка, бо час зараз складний, купить хтось китайського ножа за 20 грн і все, пиши пропало... Переживаю я, Вася за тебе і твого байстрюка. Будь обережний! Он, Андрій засвоїв урок і мовчить.
Написав: Wanch 4.12.2015 - 18:10
Ося! Якщо у тебе є байстрюк, то май його собі!
У мене немає! Але, якщо ти так сильно хочеш купити ножичик за 20 грн. то купи. Але ти по необачності можеш і сам ним порізатись.
Невже ти думаєш, що тебе, милого, не можна вичислити, хто ти є?
Те, що я пишу в блогах, читають люди і тебе не стосується! Таких пришмондяних у нас багато в Україні,
але це не значить, що більшість.
Тому сопи в свій шмаркатий ніс і люби свою дружину.

СКАКОДУБУ!
Коли на твоєму сайті будуть погрози людям,і мені в тім числі, то прийдеться подати не тільки на профашистського Осю в суд, а і на тебе, щоб не допускав таких погроз на сайті.

Як вичислити, хто такий Остап Бендер я знаю.
Я знаю тих, ХТО знає ОСЮ!
Тож, любий Ося, ти можеш добряче постраждати.
А взагалі то можеш приходити до мене із своїм 20-ти гривневим ножичком.
Буду радий з тобою познайомитись.
Написав: OstapBender 5.12.2015 - 11:35
Вачя, дивись, щоб ти зі своїм байстрюком не постраждав, бо приріже якийсь сепарю потім плакати за внучком будеш і лікті кусати. І до речі, я не погрожував, я попереджаю. Мені шкода тупих людей без інстинкту самозбереження.
Написав: Wanch 5.12.2015 - 14:54
OstapBender,
Я розумію твою ненависть до не таких людей, як ти з промитою мозговою системою, хворих на Віч і з лежачим чоловічим органом.
Так ось; мій онук має батька і матір на відміну від твоїх байстрюків.
Я тобі також не погрожую; але повідомляю, що ти своїм купленим ножичком за 20 грн. можеш пошкодити собі вени.
І ще; я б порадив тобі постерегтися, бо, якщо я розповім сину про твої погрози і обзивання, - він тебе вб*є.
Якщо будеш пищати і надалі, то я не радив би тобі гуляти вечорами по нашому красивому Ладижині, бо дуже багато колдобинів на дорогах і можно поломати ноги.
Я дуже хочу, щоб ти був здоровий і довго жив на цьому світі.
Щастя тобі і процвітання.
Ах, да! Мені самозбереження, на відміну від тебе, не потрібне. Я прожив достатній вік, але ще таких як ти замухришканих ідіотів можу поставити на місце.
Можеш прийти до мене в гості, я тобі зла робити не буду, якщо будеш гарно поводитись.
Так що всього тобі якнайкращого. Нехай твоя дружина не приводить тобі байстрюків, бо, як я відчуваю, у тебе і так закручені роги.
Надіюсь на твоє розуміння.
Написав: OstapBender 5.12.2015 - 19:14
Wanch, дивись, щоб я тебе з твоїм сином не нагнув. Лякає воно мене) І син твій такий самий, як і ти байстрюк. родина оленів)
Написав: nina 6.12.2015 - 18:29
Можно ЛЯХОМ , можно кацапом или калбитом или мордвином или ещё как кому угодно.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль