Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У Ладижині першим народився хлопчик

У Ладижині першим народився хлопчик

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/14_lada.jpg

Ладижину буде щастити у 2015 році!

Місто має бути багатим і сильним. Так говорять прикмети.

Адже першим у пологовому будинку Ладижина народився хлопчик.

Це первісток 22-річної ладижанки Ірини Рябокінь. Малюк з’явився на світ 4 січня, о 2.30 годині ночі. Вага новонародженого малюка – 3,750 кг, зріст – 52 см. Ім’я новонародженому батьки поки що не дали, думають над тим, яке буде для синочка найкращим, повідомляє Lada.FM

Молода матуся дуже задоволена, що народжувала саме у ладижинському пологовому будинку, оскільки тут тепло, комфортно, хороше медичне обслуговування та чудове ставлення медиків. (До речі, нині все частіше практикуються вертикальні роди, як це описано на сайті moirebenok.ua - вертикальные роды)

«Мені все тут подобається, все добре, хороше ставлення медперсоналу. Мене не залишали без уваги ні на хвилину, - і акушерка, і санітарка, і медперсонал. Усе було добре, пологи відбулись благополучно та без ускладнень. Я дуже вдячна всім працівникам ладижинського пологового відділення за їх професіоналізм та ставлення», - зазначила Ірина Рябокінь.

Привітати молоду маму та її новонародженого малюка прийшов Валерій Коломєйцев, міський голова Ладижина. Він вручив Ірині квіти та подарунки та побажав їй і маленькому синочку міцного здоров’я, миру та благополуччя.

«Рік новий розпочався. Як ви, так і ми всі, жалкуємо про ті сумні події, що відбувались у 2014 році. Але - життя продовжується, і ми маємо будувати незалежну Україну. Сьогодні Ви подарували Україні те найдорожче, що можна подарувати нашій країні – громадянина України, що, без сумніву, буде жити у демократичному суспільстві, у багатій та економічно сильній Україні. Це має нас змушувати більше працювати, більше думати над тими діями, що можуть вплинути на наше подальше життя. Мир та згода у суспільстві є найдорожчим. Я не хотів би, щоб новонароджений синочок жив у суспільстві, де нинішні наші вороги – російські керівники ставляться погано до українців, та до українськоїї держави. Зичу Вашому синочку здоров’я від всіх нас - ладижинців. Особливо нас радує, що не лише українець народився, але і член громади нашого міста Ладижин»,- зазначив міський очільник.
5 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 609 Коментарів: 2
Написав: nina 5.01.2015 - 21:18
Цинизм выпирает из всех дыр!!!!
Написав: piatkovskiy 5.01.2015 - 23:08
Хлопай в ладоши своему кумиру!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль