Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У Ладижині оголосили карантин: близько 30% учнів не прийшли до шкіл

У Ладижині оголосили карантин: близько 30% учнів не прийшли до шкіл

http//i-vin.info/media/image/newslogo/medium-142329145-.jpgУ ладижинських школах призупинили навчання на чотири дні.

Про це Lada.FM повідомив Юрій Журба, начальник відділу освіти Ладижинської міської ради.

За його словами, міські школи у понеділок, 18 січня, відновили навчання після тривалих канікул, які було продовжено на тиждень через підвищену кількість захворюваності на ГРВІ та грип в області.

У перший день навчання, у закладах освіти провели моніторинг, щоб визначити відсутність учнів. У загальному, - в кожній школі відсутніми виявилось біля 30 відсотків школярів. Тому, за рішенням освітньої комісії було ініційовано призупинити навчання у школах на чотири дні, а 25 січня, у наступний понеділок, - поновити навчання. +

За словами Юрія Журби, відробляти за пропущені навчальні вирішено за рахунок канікул та субот.

Дитячі садочки у Ладижині працюватимуть за звичним режимом.

Крім того, у загальноосвітніх навчальних закладах Вінниці на тиждень, до 22 січня, подовжено канікули через грип, а всього на сьогоднішній день у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією на Вінниччині закриті 693 заклади освіти. Зокрема у 523 школах регіону продовжено зимові канікули та у 170 садочках запроваджено карантин.
18 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 508 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль