Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 У Ладижині несумлінні бізнесмени спотворили центр міста

У Ладижині несумлінні бізнесмени спотворили центр міста

Неприваблива картина у самому центрі Ладижина у вигляді недобудованої будівлі, захаращеної земельної ділянки та дерев’яного паркану, що наче п’яний похилився у різні боки, вже давно викликає нарікання з боку ладижинців особливо тих, хто вимушений проживати поряд з недобудом.

Почалося все з того, що приватні підприємці, з дозволу міської ради, отримали ділянки біля будинку №19 під будівництво торгівельних точок.
Але четверо бізнесменів, з різних причин, довести свій задум до кінця не змогли. Лише двоє з них звели будівлі, які наразі законсервовані, інші – ще нічого не зробили.

Вивчивши ситуацію депутати Ладижинської міської ради, під час засідання грудневої сесії, вирішили зобов’язати несумлінних підприємців навести лад на ділянках, які їм належать – прибрати сміття, вивезти сухе гілля та огородити територію парканом естетичного вигляду. На все це у підприємців є два місяці.
При цьому депутати зазначили, якщо підприємці не дослухаються до вимог, то вони в подальшому не отримають пільгову знижку на оплату за землю на період будівництва.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день, естетичного вигляду ділянка так і не набула.

1858_dscn4303.jpg (114.1 Kb)1839_dscn4305.jpg (196.51 Kb)3623_dscn4307.jpg (168.93 Kb)
18 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 577 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль