Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 У Ладижині ГО «Мирослава» стане на захист інтересів сімей мобілізованих

У Ладижині ГО «Мирослава» стане на захист інтересів сімей мобілізованих

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3436_dscn3246.jpg

Війна на Сході змусила тисячі українських чоловіків взяти до рук зброю та стати на захист суверенітету нашої держави. Майже в кожного з них вдома залишились близькі люди – діти, жінки, батьки. Сім’ї мобілізованих в одну мить залишились наодинці зі своїми проблемами, адже відомо, що саме чоловіки є головними годувальниками та опорою для своїх рідних.

Тож, очікуючи на своїх мужніх воїнів, жінки мусять звалити на свої тендітні плечі - дім, дітей, а подекуди і матеріальне забезпечення сім’ї. Бо потрібно платити за житло, дбати про побут та харчування дітей та й постійні посилки на передову пробивають значну діру у сімейному бюджеті.

Не варто забувати і про психологічну складову, адже нервове напруження стало невід’ємною частиною життя солдатських жінок та матерів. Мабуть, не кожен зрозуміє, як важко щоденно очікувати на дзвінок від рідною людини під час якого він лише поспіхом скаже що живий і все нормально. А коли звістки з якихось причин немає по кілька днів – час перетворюється на вічність у якій ти марно намагаєшся зайняти себе хоч чимось повсякчас відмахуючись від тривожних думок.

Тож, щоб не зламатися, вистояти та підтримати один одного у цей нелегкий час, жінки та матері мобілізованих ладижинських чоловіків вирішили об’єднатися, щоб заявити про себе та свої проблеми на офіційному рівні, створивши громадську організацію «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава».

Підтримати жінок у цій потрібній і важливій справі та поділитися набутим досвідом до Ладижина завітали представниці гайсинської правозахисної організації солдатських матерів «Мальва» на чолі із її керівником - Людмилою Менюк.
Наразі «Мальва» розгорнула широкомасштабну роботу у місті Гайсин по збору коштів та гуманітарної допомоги для військових АТО. Доставкою допомоги на Схід здебільшого займається сама Людмила Менюк. Вона розповіла ладижинським жінкам про важкий труд волонтерів та про підводні течії з якими їм довелося стикатися.

Щодо необхідності заснування подібної організації у Ладижині сумнівів ні у кого не було. Тому створення громадської організації «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава» було підтримано одноголосно. Також, під час зборів, було визначено мету та цілі громадської організації, затверджено статут та обрано голову та членів Правління.

Очолила «Мирославу» Альона Пясецька, яка вже давно і активно займається вирішенням проблем мобілізованих сімей.

Серед головних пріоритетів новоствореної організації – допомога нашим бійцям, що відбувають свою службу на Сході країни, вивчення проблем сімей мобілізованих та віднайдення шляхів їх вирішення, психологічна підтримка тощо.

Користуючись нагодою, жінки та матері мобілізованих просять усіх небайдужих людей і надалі морально і матеріально підтримувати наших вояків.

Давайте поважати тих, хто зараз ризикує своїм життям захищаючи нас від зовнішнього агресора, тих хто не вагаючись вирушив на буремний і неспокійний Схід не переховуючись та не прикриваючись неіснуючими хворобами. Сьогодні ми маємо об’єднатися задля досягнення спільної мети – найскорішої перемоги та допомагати нашим солдатам, аби полегшити їх нелегкі армійські будні.

Читайте також: Очільниця ладижинської Спілки дружин мобілізованих, розповіла про зворотній бік мобілізації
11 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1137 Коментарів: 3
Написав: Potroshenko 15.02.2015 - 17:28
Грузія вимагає пояснень від України

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який став радником президента України Петра Порошенка, буде курирувати поставку озброєння із західних країн. Однак за яким правом знаходиться в розшуку політичний злочинець отримав посаду - залишається загадкою, відповідь на яку має дати український посол в Тбілісі Василь Цибенко.

Не тільки політики в Грузії, але й громадськість висловлює здивування призначенням Саакашвілі, а також тим, що в Києві знайшли притулок колишні грузинські чиновники. Послу Грузії на Україну Михайлу Уклебе доручено отримати роз'яснення з цього питання від відомств України. Йому також належить з'ясувати, чому розшукуваний Інтерполом колишній міністр юстиції Зураб Адеішвілі, один з архітекторів режиму Саакашвілі, також знайшов собі притулок у Києві.

Засновник правлячої коаліції "Грузинська мрія" Бідзіна Іванішвілі заявив, що поради Саакашвілі принесуть українцям біди. Він нагадав, що "в трагедію 2008 року (війна навколо Південної Осетії) великий внесок внесли помилки Саакашвілі, а тепер цієї людини призначають радником на Україні". За його словами, було б непогано, якби Київ враховував з цього питання позицію Тбілісі - "нинішнього уряду і прокуратури Грузії, в цілому дружньої держави", пише газета "Палітра тижня".

Напередодні Петро Порошенко підписав указ про призначення Михайла Саакашвілі своїм позаштатним радником. Для цього була створена Консультативна міжнародна рада реформ, який екс-президент Грузії очолив.

Нове відомство займеться розробкою пропозицій і рекомендацій щодо впровадження в Україні реформ на основі міжнародного досвіду, сказано в повідомленні прес-служби Порошенко. До Ради будуть запрошені й інші іноземні реформатори.

Саакашвілі також пропонували очолити Національне антикорупційне бюро, але він відмовився від посади, оскільки для цього було потрібно відмовитися від грузинського громадянства. При цьому Саакашвілі заявив, що буде допомагати Україні у створенні антикорупційного відомства.

Нагадаємо, що Саакашвілі покинув країну після вступу на посаду нового президента Георгія Маргвелашвілі в листопаді 2013 року. Головна прокуратура Грузії заочно висунула йому звинувачення за кількома кримінальними справами, в тому числі про розтрату близько п'яти мільйонів доларів державних коштів на особисті потреби.
Написав: pasa28 15.02.2015 - 20:08
Потрібно не тільки дендропарк будувати , а й помагати сімям мобілізованих чоловіків.
Написав: Wanch 16.02.2015 - 09:17
pasa28,
Сім*ям мобілізованих чоловіків повинна помогати держава,
яку захищають воїни. Але правителі дбають лише про себе,
і про свої капітали.
Нас чекає ось така допомога:
Рост тарифов на газ поясняют требованием МВФ.

Международный валютный фонд потребовал от украинских властей поднять тарифы на газ для украинского народа в семь раз.

Про это огласил заместитель руководителя комитета Верховной Рады в вопросах бюджета Виктор Кривенко в процессе заседания Киевского международного экономического форума, сообщают средства массовой информации.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль