Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью У дошкільні та шкільні заклади Ладижина зможуть потрапити лише щеплені діти

У дошкільні та шкільні заклади Ладижина зможуть потрапити лише щеплені діти

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5093_1450164066_dscn5065.jpg

У Ладижині триває другий тур щеплення проти поліомієліту. Зараз гостро ставиться питання про те, щоб імунізацію пройшли усі діти міста, які ще не були охоплені цим процесом
У Ладижині триває другий тур щеплення проти поліомієліту. Медики вкотре нагадують про необхідність щеплень проти цього захворювання у зв’язку із ускладненням ситуації в Закарпатській області, де, за даними ВОЗ, зафіксовані явні спалахи поліомієліту, пише Lada.FM

Петро Кулеша, лікар Ладижинського ТМО, заступник головного лікаря по поліклінічній роботі, звертає увагу, що поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання, яке вражає периферичну нервову систему та при запаленні негативно впливає на рухову діяльність. Людина, якій пощастило вилікуватися, зазвичай, залишається інвалідом.

Єдиним засобом профілактики захворювання на дану хворобу у всьому світі, в тому числі в Україні являється щеплення. Щеплення проводиться згідно планових прививок. В зв’язку з тим, що ситуація в Україні значно погіршується явними спалахами поліомієліту в Закарпатській області, то це як епідемічна ситуація нездорова, і рекомендовано провести щеплення, що і робиться. Вакцина виробництва Пастерівського інституту. Претензій до вакцини немає. Вакцина використовується на щеплення оральним методом. В організмі виробляється імунітет, який надовго є активним і таким чином людина чи то дитина забезпечена запобіганням захворюванням на поліомієліт,- пояснює лікар.

За його словами, у Ладижині під час першої хвилі імунізації – щеплення проти поліомієліту отримали 89 відсотків дитячого населення міста.

Петро Кулеша звертає увагу всіх, що з кінця листопада медзаклади отримали Постанову від Міністерства здоров’я, згідно із якою наказано звертати увагу, щоб у дитячі дошкільні та шкільні заклади потрапляли лише щеплені діти. Адже досить однієї дитини, яка не має імунітету внаслідок відмови батьків від щеплення проти поліомієліту, - і при спалахові одного випадку – швидко заражується весь колектив.

При нестійкій епідемічний ситуації на колективи, там, де знаходяться діти, на керівників колективів - персональна відповідальність, щоб в групи чи в садочки, чи в школи, попадали тільки щеплені діти. Якщо ми там, в позаепідемічний період ще могли хтось, по якійсь причині відмовлявся від щеплень, по релігійній… На даний момент це все нівелюється. Тільки щеплення, - говорить лікар.

Отже, відтепер батькам - відмовникам від щеплень, діти яких не мають явних медичних протипоказів проти імунізації, мають подумати і обрати – робити дітям щеплення, або сидіти з ними вдома, тому що ні у дитячі садки, ні у школи їх не приймуть. Зараз гостро ставиться питання про те, щоб імунізацію пройшли усі діти міста, які ще не були охоплені цим процесом.

Медики також нагадують, що щеплення робляться за затвердженим Міністерством охорони здоров’я календарем щеплення. У список обов’язкової вакцинації, крім поліомієліту, входять десять важких інфекційних захворювань, це – туберкульоз, кашлюк, дифтерія, правець, кір, гепатит В, гемофільна інфекція, краснуха і паротит.
15 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 608 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль