Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У департаменті охорони здоров'я пояснили смертельний випадок пацієнтки у Ладижині

У департаменті охорони здоров'я пояснили смертельний випадок пацієнтки у Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2629_231c2bd7fb11008fb2e7d391fa3add_xl.jpg

Комісія департаменту охорони здоров'я Вінницької облдержадміністрації зібрала інформацію щодо трагічного випадку, який стався у Ладижині 25 лютого. У той день там несподівано померла молода жінка, пише Місто Рідні звинуватили в смерті близької людини фельдшера місцевої "швидкої".

- Він витягнув дві ампули, увів їй внутрішньовенно, виключив основне світло, і ми лягли спати. Буквально через секунду вона взялася за серце і скрикнула "Мамочка, по…" чи "Мамочка бо..." і померла, - переповідає обставини останніх хвилин життя доньки її матір.

Заступник директора Департаменту охорони здоров'я Вінницької облдержадміністрації Надія Марусяк прокоментувала трагічний випадок з урахуванням останньої відомої медикам інформації.

- На жаль, ми маємо дуже мало інформації про цю пацієнтку. Оскільки жінка останнім часом жила у Києві, а у Ладижин просто навідалась до мами, - розказує пані Надія. - Відомо, що останнім часом вона пережила певні нервові потрясіння і просила призначення на прийом до невропатолога. Приїхала вона у Ладижин уже хворою. Зі слів місцевих лікарів, скаржилась на застуду, зверталася до ЛОРа.

Врешті, за словами Надії Марусяк, висновок патологоанатомічної експертизи показав, що у пацієнтки спостерігалася ще й гостра серцева недостатність.

- А ще розтин виявив злоякісну пухлину наднирника, - додає заступник керівника медичного департаменту. - Як одне уплинуло на інше та як дії лікарів позначилися на стані пацієнтки з урахуванням виявлених після розтину обставин, дати висновок про це має експертна комісія. Чекаємо його з дня на день.


4 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 629 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль