Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство У департаменті охорони здоров'я пояснили смертельний випадок пацієнтки у Ладижині

У департаменті охорони здоров'я пояснили смертельний випадок пацієнтки у Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2629_231c2bd7fb11008fb2e7d391fa3add_xl.jpg

Комісія департаменту охорони здоров'я Вінницької облдержадміністрації зібрала інформацію щодо трагічного випадку, який стався у Ладижині 25 лютого. У той день там несподівано померла молода жінка, пише Місто Рідні звинуватили в смерті близької людини фельдшера місцевої "швидкої".

- Він витягнув дві ампули, увів їй внутрішньовенно, виключив основне світло, і ми лягли спати. Буквально через секунду вона взялася за серце і скрикнула "Мамочка, по…" чи "Мамочка бо..." і померла, - переповідає обставини останніх хвилин життя доньки її матір.

Заступник директора Департаменту охорони здоров'я Вінницької облдержадміністрації Надія Марусяк прокоментувала трагічний випадок з урахуванням останньої відомої медикам інформації.

- На жаль, ми маємо дуже мало інформації про цю пацієнтку. Оскільки жінка останнім часом жила у Києві, а у Ладижин просто навідалась до мами, - розказує пані Надія. - Відомо, що останнім часом вона пережила певні нервові потрясіння і просила призначення на прийом до невропатолога. Приїхала вона у Ладижин уже хворою. Зі слів місцевих лікарів, скаржилась на застуду, зверталася до ЛОРа.

Врешті, за словами Надії Марусяк, висновок патологоанатомічної експертизи показав, що у пацієнтки спостерігалася ще й гостра серцева недостатність.

- А ще розтин виявив злоякісну пухлину наднирника, - додає заступник керівника медичного департаменту. - Як одне уплинуло на інше та як дії лікарів позначилися на стані пацієнтки з урахуванням виявлених після розтину обставин, дати висновок про це має експертна комісія. Чекаємо його з дня на день.


4 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 621 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль