Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Топ-5 Творчість Івана Патраманського допомагає людям стати щасливими

Творчість Івана Патраманського допомагає людям стати щасливими

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/60_dscn1553.jpg
Вони познайомились в Інтернеті, так само, як сотні і тисячі інших молодих людей. Але, звичайне знайомство перетворилося на справжні почуття і проросло у їх серцях квітами любові.
Спочатку Ярослав і Марічка спілкувалися лише в Інтернеті, переписувалися, ділилися враженнями і новинами.
Неждано-негадано прийшла на Україну війна і молодий львов’янин Ярослав, як справжній патріот, відправився захищати рідну державу від зовнішнього агресора.
На жаль, внаслідок поранення, хлопець втратив ногу і був доправлений на лікування до Вінницького військового госпіталю.
Дізнавшись що коханий потрапив у біду, Марічка відразу вирушила до нього. Винайняла квартиру у Вінниці, щоб бути поряд з Ярославом. І хоча це була їхня перша зустріч в реальному житті, почуття молодих людей лише посилилися і вони вирішили побратися, щоб завжди бути поруч один з одним.
Це реальна історія кохання зі щасливим кінцем. І щасливий він не лише тим, що об’єдналася любляча пара, а й тим, що поряд з молодими людьми в складну хвилину були добрі люди.
Так, нещодавно, в Ладижині відбулася акція милосердя «Квіти любові» ініційована головою Ладижинського міського суду Іваном Олександровичем Патраманським.
Іван Олександрович видавши свою першу збірку віршів «Квіти любові», вирішив, що творчість повинна нести світ і добро людям.
- Тому що кожен з нас повинен в першу чергу думати про інших. Сьогодні війна, агресія, хамство руйнують світ, а любов, віра в Бога і віра в ближнього допомагають один одному і спасуть цей світ, - зазначає Іван Патраманський.
Завдяки акції милосердя було зібрано 34 тисячі гривень. Варто зазначити, що 30 тисяч було виручено від продажу збірки віршів «Квіти любові» написаної Іваном Патраманським, і ще 4 тисячі зібрали небайдужі ладижинці, вже під час презентації книги, перейнявшись долею молодих бійців.
Тож, 34 тисячі гривень, які були зібрані під час акції, були передані двом пораненим хлопцям, які втратили здоров’я захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави.
17 тисяч гривень Іван Патраманський передав дружині Віктора Северіна нашого земляка, що чудом вижив після отриманих поранень в зоні бойових дій і наразі перебуває на лікуванні.
Ще 17 тисяч гривень до Вінницького військового госпіталю, де зараз перебуває на лікуванні Ярослав Стеців, відвіз начальник ГУ ДСА Василь Вікторович Білик разом з працівниками цього управління.
Коли Ярославу розповіли як були зібрані ці кошти, хлопець був дуже розчулений і попросив для себе також збірку віршів «Квіти любові».
Звісно, Іван Патраманський не міг відмовити нашому Герою і відтепер ця книга завжди нагадуватиме молодятам про неймовірну історію їхнього кохання, про доброту сердець і щедрість душ українського народу.
17 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 825 Коментарів: 1
Написав: nina 18.10.2014 - 11:15
А в якусь міську бібліотеку книжка потрапила чи ні? Я б хотіла прочитати, але купити не маю можливості. Хочу щоб і мені книжка допомогла в житті.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль