Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Тростянецький військкомат формує роти охорони та загони оборони на випадок відкритої агресії

Тростянецький військкомат формує роти охорони та загони оборони на випадок відкритої агресії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6931_trost.jpg

За інформацією військового комісару Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату Андрія Охріменко, особовий склад загонів оборони та роти охорони Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату вдосконалює рівень індивідуальної професійної підготовки, пишуть Новини Тростянеччини

На виконання рішення Президента України в Генеральному штабі Збройних сил України опрацьовано механізм озброєння військовозобов'язаного населення держави в разі
відкритої агресії, який грунтується на створенні системи оборони на території всіх районів області.
Роти охорони та загони оборони формуються за рахунок населення, яке добровільно виявило бажання захищати Батьківщину.
Основними завданнями для загонів оборони є: охорона будівель військовою комісаріату, органів місцевого самоврядування, важливих об'єктів та комунікацій; виконання завдань комендантської служби у своїх районах; розгортання та несення служби на блокпостах; боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, підтримання безпеки та правопорядку у районі формування.

При розгортанні роти охорони та загонів оборони їх особовий склад включається до складу Збройних сил України та має правовий статус військовослужбовців з поширенням на них всіх прав, пільг, соціальних гарантій та фінансових виплат, які встановлені чинним законодавством для військовослужбовців Збройних сил України.

На базі Тростянецького об'єднаного районного військового комісаріату сформовано роту охорони та загони оборони, як військові формування на окремих штатах. Військовим комісаріатом вже проведено ряд заходів щодо комплектування особовим складом та технікою даних підрозділів, визначено порядок їх створення шляхом використання місцевої ресурсної бази, налагоджено взаємодію з органами державної влади місцевого самоврядування.

У Тростянецькому військоматі з 20 жовтня до 2 листопада проходили теоретичні та практичні заняття з особовим складом роти охорони Тростянецького ОРВК та загонів оборони. В заході взяло участь майже 200 осіб з Тростянецького, Чечельницького районів та м. Ладижин.

Основні завдання навчальних зборів були спрямовані на вдосконалення рівня індивідуальної професійної підготовки керівної складу визначених підрозділів, які згодом разом із досвідченими офіцерами навчатимуть в ході бойового злагодження своїх підлеглих вмілому виконанню завдань. Тому для їх якісної теоретичної та практичної підготовки були розроблені спеціальні програми навчань, які дозволяють інструкторам практично підготувати особовий склад до різних тактичних ситуацій.

В ході навчань проводилися заняття з тактико-спеціальної, розвідувальної, інженерної, військово-медичної підготовки, військової топографії. Крім того, значна увага приділялася майстерності якісно маскуватися, споруджувати захисні інженерні спорудження та надавати першу медичну дономоіу.

Проведення занять з особовим складом загонів оборони здійснюється на добровільній та безоплатній основі, в тому числі у вечірні часи та вихідні дні. До проведення занять в якості інструкторів залучаються найбільш підготовлені офіцери військового комісаріату, офіцери запасу, які мають досвід ведення бойових дій та представники військово-патріотичних організацій.

4 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1468 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль