Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы Свобода слова: Королевська змінила маршрут через "потёмкинские села"

Свобода слова: Королевська змінила маршрут через "потёмкинские села"

Сьогодні, 15 лютого, міністр праці та соціальної політики України Наталія Королевська відвідала з робочим візитом місто Ладижин, а саме дитячий інтернат для розумово-відсталих дітей "Троянда".

Проте, через громадських активістів, поїхала по своєму маршруту, а не по "правильному", тобто тому, який пропонувала їй Вінницька ОДА. Як результат директор дитячого інтернату в Ладижині буде звільнений.

Протягом двох годин міністр оглядала приміщення корпусів, де знаходяться діти, спілкувалась з колективом, задавала конкретні питання та як наслідок зробила висновок про неминучість кадрових змін в даному закладі, пише Громадський міський сайт Ладижина.В робочому візиті приймали участь особисто голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан, заступник губернатора Любов Спірідонова, начальник Вінницького обласного управління праці та соціального захисту населення Олег Новицький, перший заступник міського голови міста Ладижин Павло Анущенко, керівництво з Тульчинської районної державної адміністрації та цілий ряд засобів масової інформації, як місцевих так і центральних.Міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев та заступник міського голови пан Ткачук, який відповідає за соціальний захист в місті по невідомим причинам проігнорували цей захід.Підготовку робочого візиту пані Наталії Королевської в місто Ладижин готували напередодні громадські діячі Народних зборів та Ладижинської громадської ради."ОДА пропонувала свій візит по правильним закладам, де євроремонти і все нормально, але Королевська через громадських активістів провела моніторинг на цьому тижні і за результатами аналітичної записки поїхала по своєму маршруту. За начальника управління праці та соцзахисту не знаю, про його звільнення мова не йшла, але директор інтернату в Ладижині буде звільнений", - розповів виданню "Свобода Слова в Україні" Андрій Скакодуб, голова ради управління громадської організації "Ладижинська громадська рада".

Джерело: http://svobodaslova.in.ua/news/read/9538"Я поки-що не робив висновків серйозних, бо робочий візит ще не закінчився, але кадрові зміни по області в соціальній сфері будуть серйозні", - доповнив Андрій Скакодуб.
15 лютий 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 993 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль