Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Світлодіодне освітлення для комфортного життя ладижинців

Світлодіодне освітлення для комфортного життя ладижинців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5085_233.jpg

Якісне зовнішнє освітлення під’їздів житлових будинків є однією з умов комфортного проживання.
Нещодавно, в рамках конкурсу міні грантів "Місто своїми руками" за фінансової підтримки компанії ДТЕК завершено проект "Світлоеконом" в рамках якого було встановлене світлодіодне освітлення біля під’їздів будинків №18, 19 по вулиці Будівельників. Ініціаторами проекту виступили мешканці згаданих будинків.
Наведену інформацію в соціальних мережах оприлюднив депутат Ладижинської міської ради голова депутатської групи ДТЕК Віктор Піча, який безпосередньо займався організаційною підтримкою проекту.
Координатором проекту виступила комунальна установа "Агенція місцевого економічного розвитку м. Ладижин".
Особливу подяку учасники проекту висловлюють директору ТОВ "Енергосервіс" Савчуку В.М. та директору КП "Ладжитлосервіс" Рибалко В.В.

Нагадаємо, влітку цього року за підтримки компанії ДТЕК в Ладижині було реалізовано проект з енергозбереження «Заміна системи вуличного освітлення на світлодіодне на вул. Процишина – Ентузіастів».
2 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 578 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль