Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Світлодіодне освітлення для комфортного життя ладижинців

Світлодіодне освітлення для комфортного життя ладижинців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5085_233.jpg

Якісне зовнішнє освітлення під’їздів житлових будинків є однією з умов комфортного проживання.
Нещодавно, в рамках конкурсу міні грантів "Місто своїми руками" за фінансової підтримки компанії ДТЕК завершено проект "Світлоеконом" в рамках якого було встановлене світлодіодне освітлення біля під’їздів будинків №18, 19 по вулиці Будівельників. Ініціаторами проекту виступили мешканці згаданих будинків.
Наведену інформацію в соціальних мережах оприлюднив депутат Ладижинської міської ради голова депутатської групи ДТЕК Віктор Піча, який безпосередньо займався організаційною підтримкою проекту.
Координатором проекту виступила комунальна установа "Агенція місцевого економічного розвитку м. Ладижин".
Особливу подяку учасники проекту висловлюють директору ТОВ "Енергосервіс" Савчуку В.М. та директору КП "Ладжитлосервіс" Рибалко В.В.

Нагадаємо, влітку цього року за підтримки компанії ДТЕК в Ладижині було реалізовано проект з енергозбереження «Заміна системи вуличного освітлення на світлодіодне на вул. Процишина – Ентузіастів».
2 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 587 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль