Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Студентів Ладижинського аграрного коледжу ознайомили з таїнством укладання шлюбу

Студентів Ладижинського аграрного коледжу ознайомили з таїнством укладання шлюбу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0463_shlyub2019032016204.jpg

17 березня в Ладижинському коледжі ВНАУ була проведена бесіда на тему: «Шлюб, та порядок його укладання»

Сім'я – це маленька святиня для кожного з нас, це продовження роду, матеріальні та духовні цінності. Адже, ні коло друзів, ні партійний осередок, ні трудовий колектив не зможуть створити затишок і атмосферу любові, захищеності та підтримки, яку може дати людині сім'я. Одним із найважливіших аспектів для створення сім’ї – інституту суспільства є укладання шлюбу.

17 березня в Ладижинському коледжі ВНАУ була проведена бесіда на тему: «Шлюб, та порядок його укладання», під час якої студентів ознайомили з таїнством укладання шлюбу та основами сімейного права. Провели бесіду викладач коледжу Лобуренко Сергій Васильович та начальник відділу РАЦС Ладижинського міського управління юстиції Куца Світлана Василівна.

В процесі бесіди студентам було показано книгу реєстрації народжуваності міста Ладижин.

Світлана Василівна розповіла, що особливістю законодавства про шлюб і сім’ю є те, що предметом його регулювання є відносини, які найбільшою мірою мають моральний зміст, оскільки пов’язані з такими почуттями як кохання, любов, повага, взаємодопомога.

Гостя наголосила на тому, що найважливішими актами законодавства у сімейних відносинах є: Сімейний кодекс України, закони «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про попередження насильства в сім’ї».

Сергій Васильович та Світлана Василівна наводили студентам приклади укладених шлюбів у м. Ладижин, порядок здійснення реєстрації шлюбу у закладах позбавлення волі, процеси підписання шлюбного контракту та розлучення.

В цілому бесіда пройшла жваво та цікаво для всіх присутніх. Студенти ставили запитання, та уважно слухали відповіді. Час пролетів непомітно, всі присутні провели його з задоволенням та користю.

27 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 552 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль