Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Студентів Ладижинського аграрного коледжу ознайомили з таїнством укладання шлюбу

Студентів Ладижинського аграрного коледжу ознайомили з таїнством укладання шлюбу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0463_shlyub2019032016204.jpg

17 березня в Ладижинському коледжі ВНАУ була проведена бесіда на тему: «Шлюб, та порядок його укладання»

Сім'я – це маленька святиня для кожного з нас, це продовження роду, матеріальні та духовні цінності. Адже, ні коло друзів, ні партійний осередок, ні трудовий колектив не зможуть створити затишок і атмосферу любові, захищеності та підтримки, яку може дати людині сім'я. Одним із найважливіших аспектів для створення сім’ї – інституту суспільства є укладання шлюбу.

17 березня в Ладижинському коледжі ВНАУ була проведена бесіда на тему: «Шлюб, та порядок його укладання», під час якої студентів ознайомили з таїнством укладання шлюбу та основами сімейного права. Провели бесіду викладач коледжу Лобуренко Сергій Васильович та начальник відділу РАЦС Ладижинського міського управління юстиції Куца Світлана Василівна.

В процесі бесіди студентам було показано книгу реєстрації народжуваності міста Ладижин.

Світлана Василівна розповіла, що особливістю законодавства про шлюб і сім’ю є те, що предметом його регулювання є відносини, які найбільшою мірою мають моральний зміст, оскільки пов’язані з такими почуттями як кохання, любов, повага, взаємодопомога.

Гостя наголосила на тому, що найважливішими актами законодавства у сімейних відносинах є: Сімейний кодекс України, закони «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про попередження насильства в сім’ї».

Сергій Васильович та Світлана Василівна наводили студентам приклади укладених шлюбів у м. Ладижин, порядок здійснення реєстрації шлюбу у закладах позбавлення волі, процеси підписання шлюбного контракту та розлучення.

В цілому бесіда пройшла жваво та цікаво для всіх присутніх. Студенти ставили запитання, та уважно слухали відповіді. Час пролетів непомітно, всі присутні провели його з задоволенням та користю.

27 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 563 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль