Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Студенти Ладижинського коледжу взяли участь у акції милосердя «Квіти любові»

Студенти Ладижинського коледжу взяли участь у акції милосердя «Квіти любові»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6502_kv1.jpg
Як вже повідомлялося, 10 жовтня в Ладижині відбулася акція милосердя «Квіти любові» ініційована головою Ладижинського міського суду Іваном Патраманським з нагоди виходу в світ його першої збірки віршів «Квіти любові».
До участі в акції, яка була проведена на підтримку двох поранених бійців АТО, доєдналися студенти перших курсів Ладижинського коледжу ВНАУ.
Так, за ініціативи заступника директора з виховної роботи Капелюшної І.М. та викладачів української мови і літератури Кушнір Н. А. та Асауленко Л.М. було придбано 10 збірників поезій вартістю по 100 грн. Під час акції тисяча гривень була передана для лікування бійців АТО, повідомляється на сайті Ладижинського коледжу ВНАУ.
Варто зазначити, що завдяки акції милосердя «Квіти любові» вдалося зібрати 34 тисячі гривень, які були передані пораненим бійцям – ладижинцю Віктору Северіну та львов’янину Ярославу Стеців.
Участь у подібних акціях сприяє формуванню у студентської молоді справжніх почуттів патріотизму та милосердя у ставленні до інших людей.
21 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 586 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль