Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Студенти Ладижинського коледжу взяли участь у акції милосердя «Квіти любові»

Студенти Ладижинського коледжу взяли участь у акції милосердя «Квіти любові»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6502_kv1.jpg
Як вже повідомлялося, 10 жовтня в Ладижині відбулася акція милосердя «Квіти любові» ініційована головою Ладижинського міського суду Іваном Патраманським з нагоди виходу в світ його першої збірки віршів «Квіти любові».
До участі в акції, яка була проведена на підтримку двох поранених бійців АТО, доєдналися студенти перших курсів Ладижинського коледжу ВНАУ.
Так, за ініціативи заступника директора з виховної роботи Капелюшної І.М. та викладачів української мови і літератури Кушнір Н. А. та Асауленко Л.М. було придбано 10 збірників поезій вартістю по 100 грн. Під час акції тисяча гривень була передана для лікування бійців АТО, повідомляється на сайті Ладижинського коледжу ВНАУ.
Варто зазначити, що завдяки акції милосердя «Квіти любові» вдалося зібрати 34 тисячі гривень, які були передані пораненим бійцям – ладижинцю Віктору Северіну та львов’янину Ярославу Стеців.
Участь у подібних акціях сприяє формуванню у студентської молоді справжніх почуттів патріотизму та милосердя у ставленні до інших людей.
21 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 518 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль