Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Студенти Ладижинського коледжу взяли участь у акції милосердя «Квіти любові»

Студенти Ладижинського коледжу взяли участь у акції милосердя «Квіти любові»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6502_kv1.jpg
Як вже повідомлялося, 10 жовтня в Ладижині відбулася акція милосердя «Квіти любові» ініційована головою Ладижинського міського суду Іваном Патраманським з нагоди виходу в світ його першої збірки віршів «Квіти любові».
До участі в акції, яка була проведена на підтримку двох поранених бійців АТО, доєдналися студенти перших курсів Ладижинського коледжу ВНАУ.
Так, за ініціативи заступника директора з виховної роботи Капелюшної І.М. та викладачів української мови і літератури Кушнір Н. А. та Асауленко Л.М. було придбано 10 збірників поезій вартістю по 100 грн. Під час акції тисяча гривень була передана для лікування бійців АТО, повідомляється на сайті Ладижинського коледжу ВНАУ.
Варто зазначити, що завдяки акції милосердя «Квіти любові» вдалося зібрати 34 тисячі гривень, які були передані пораненим бійцям – ладижинцю Віктору Северіну та львов’янину Ярославу Стеців.
Участь у подібних акціях сприяє формуванню у студентської молоді справжніх почуттів патріотизму та милосердя у ставленні до інших людей.
21 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 593 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль