Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Студенти Ладижинського коледжу готові рятувати чужі життя

Студенти Ладижинського коледжу готові рятувати чужі життя

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3889_don.jpg
29 квітня 2014 року, студенти третього курсу в кількості 24 чоловіка, прийняли участь у всеукраїнській акції - «Здачі Донорської крові».
29 квітня - день Донора! Донорську кров нічим неможна замінити. Для переливання використовується тільки кров отримана від людини. Вона може стати єдиним порятунком для молодої мами при ускладненні пологів, або дитини хворої на онкопатологію, травмованого у ДТП водія чи пасажира, пораненого учасника бойових дій та у багатьох інших випадках.
Тому почесною постаттю в справі охорони здоров'я є донор - людина великої душі, гарячого серця, яка без вагань віддасть частину своєї крові аби врятувати життя хворого. А чи не в цьому є прояв справжнього національного патріотизму?
Донором може бути громадянин України віком від 18 до 60 років, який має паспорт з пропискою на території Вінницької області.
За 2 дні перед здачею крові не вживати спиртні напої, ліки та інші сильнодіючі речовини. Напередодні і в день здачі крові не вживати жирну їжу. При собі мати паспорт.
Прийом донорів відбувався з 8.00 до 16.00 у донорському кабінеті Ладижинського МТМО: вул.Ентузіастів, 24.
Девіз студентів: «Здавши свою кров - ти врятуєш чиєсь життя!»
30 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 393 Коментарів: 1
Написав: pasa28 30.04.2014 - 23:52
Не знаю як у кого, а у мене є страх підчепити якусь заразу під час здачі крові

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль