Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Студенти Ладижинського коледжу готові рятувати чужі життя

Студенти Ладижинського коледжу готові рятувати чужі життя

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3889_don.jpg
29 квітня 2014 року, студенти третього курсу в кількості 24 чоловіка, прийняли участь у всеукраїнській акції - «Здачі Донорської крові».
29 квітня - день Донора! Донорську кров нічим неможна замінити. Для переливання використовується тільки кров отримана від людини. Вона може стати єдиним порятунком для молодої мами при ускладненні пологів, або дитини хворої на онкопатологію, травмованого у ДТП водія чи пасажира, пораненого учасника бойових дій та у багатьох інших випадках.
Тому почесною постаттю в справі охорони здоров'я є донор - людина великої душі, гарячого серця, яка без вагань віддасть частину своєї крові аби врятувати життя хворого. А чи не в цьому є прояв справжнього національного патріотизму?
Донором може бути громадянин України віком від 18 до 60 років, який має паспорт з пропискою на території Вінницької області.
За 2 дні перед здачею крові не вживати спиртні напої, ліки та інші сильнодіючі речовини. Напередодні і в день здачі крові не вживати жирну їжу. При собі мати паспорт.
Прийом донорів відбувався з 8.00 до 16.00 у донорському кабінеті Ладижинського МТМО: вул.Ентузіастів, 24.
Девіз студентів: «Здавши свою кров - ти врятуєш чиєсь життя!»
30 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 399 Коментарів: 1
Написав: pasa28 30.04.2014 - 23:52
Не знаю як у кого, а у мене є страх підчепити якусь заразу під час здачі крові

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль