Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Студенти Ладижинського аграрного коледжу зустрілись з інспектором ДАІ

Студенти Ладижинського аграрного коледжу зустрілись з інспектором ДАІ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/80_dai.jpg

12 жовтня в Ладижинському аграрному коледжі відбулася виховна година для студентів четвертого курсу відділення «Механізація сільського господарства» на тему «Права людини», яку підготував і провів інспектор організації дорожнього руху Ладижинського ВДАІ лейтенант міліції Тимченко Олександр Миколайович.
В ході бесіди студентам було роз’яснено як себе поводити при зустрічі з інпектором ДАІ не порушуючи при цьому закону.
Олександр Тимченко зауважив, якщо вас зупиняє будь-який працівник міліції, потрібно обов'язково зупинитись із дотриманням правил дорожнього руху (ПДР).
Також важливо, що згідно ст..5 Закону України «Про міліцію» кожен працівник міліції зобов’язаний назвати своє прізвище, ім’я по батькові, звання та пред’явити на вашу вимогу службове посвідчення.
Інспектору рекомендовано зупиняти транспортні засоби за наявності ознак правопорушення. Наказ МВС № 111 від 27.03.2009 року, який затверджує інструкцію з діяльності підрозділів ДПС ДАІ МВС України.
В ході зустрічі, студенти мали змогу задавати Олесандру Миколайовичу свої запитання, на які лейтенант міліції давав обґрунтовані відповіді, адже основним напрямком боротьби з правопорушеннями є їх профілактика.
- Хороший законодавець не стільки турбується про покарання за правопорушення, скільки про попередження правопорушень, - зазначив Олександр Тимченко.
25 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 347 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль