Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Студенти Ладижинського аграрного коледжу зустрілись з інспектором ДАІ

Студенти Ладижинського аграрного коледжу зустрілись з інспектором ДАІ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/80_dai.jpg

12 жовтня в Ладижинському аграрному коледжі відбулася виховна година для студентів четвертого курсу відділення «Механізація сільського господарства» на тему «Права людини», яку підготував і провів інспектор організації дорожнього руху Ладижинського ВДАІ лейтенант міліції Тимченко Олександр Миколайович.
В ході бесіди студентам було роз’яснено як себе поводити при зустрічі з інпектором ДАІ не порушуючи при цьому закону.
Олександр Тимченко зауважив, якщо вас зупиняє будь-який працівник міліції, потрібно обов'язково зупинитись із дотриманням правил дорожнього руху (ПДР).
Також важливо, що згідно ст..5 Закону України «Про міліцію» кожен працівник міліції зобов’язаний назвати своє прізвище, ім’я по батькові, звання та пред’явити на вашу вимогу службове посвідчення.
Інспектору рекомендовано зупиняти транспортні засоби за наявності ознак правопорушення. Наказ МВС № 111 від 27.03.2009 року, який затверджує інструкцію з діяльності підрозділів ДПС ДАІ МВС України.
В ході зустрічі, студенти мали змогу задавати Олесандру Миколайовичу свої запитання, на які лейтенант міліції давав обґрунтовані відповіді, адже основним напрямком боротьби з правопорушеннями є їх профілактика.
- Хороший законодавець не стільки турбується про покарання за правопорушення, скільки про попередження правопорушень, - зазначив Олександр Тимченко.
25 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 353 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль