Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Студенти Києво-Могилянської академії досліджували вплив підприємств Нашої Ряби на сільські громади

Студенти Києво-Могилянської академії досліджували вплив підприємств Нашої Ряби на сільські громади

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3364_studenti_naukma.jpg

У понеділок, 23 березня Ладижин відвідала група студентів кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» на чолі з керівником курсу Тамарою Марценюк.

В рамках соціального дослідження «Соціально-гендерний вплив промислових/аграрних об’єктів на сільські громади, (зокрема на сільських жінок)», студенти побували у навколишніх селах, поспілкувалися з мешканцями і мешканкам громади (у тому числі і тих, які працюють на агропромисловому об’єкті), зустрілися із представником сектору по зв’язкам з громадськістю від Нашої Ряби паном Ляховченко, а також взяли інтерв’ю у громадського активіста від ГО «Ладижинська громадська рада» Андрія Скакодуба.

Зокрема студенів цікавили питання щодо наявності порушень трудового права на агропромисловому комплексі, дискримінації працівників по статі або по віку, вклад підприємств Нашої Ряби у інфраструктуру населених пунктів які знаходяться у безпосередній близькості до агрокомплексу та інше.

Про результати дослідження ми вас обов’язково повідомимо.
25 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 697 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль