Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Студенти Києво-Могилянської академії досліджували вплив підприємств Нашої Ряби на сільські громади

Студенти Києво-Могилянської академії досліджували вплив підприємств Нашої Ряби на сільські громади

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3364_studenti_naukma.jpg

У понеділок, 23 березня Ладижин відвідала група студентів кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» на чолі з керівником курсу Тамарою Марценюк.

В рамках соціального дослідження «Соціально-гендерний вплив промислових/аграрних об’єктів на сільські громади, (зокрема на сільських жінок)», студенти побували у навколишніх селах, поспілкувалися з мешканцями і мешканкам громади (у тому числі і тих, які працюють на агропромисловому об’єкті), зустрілися із представником сектору по зв’язкам з громадськістю від Нашої Ряби паном Ляховченко, а також взяли інтерв’ю у громадського активіста від ГО «Ладижинська громадська рада» Андрія Скакодуба.

Зокрема студенів цікавили питання щодо наявності порушень трудового права на агропромисловому комплексі, дискримінації працівників по статі або по віку, вклад підприємств Нашої Ряби у інфраструктуру населених пунктів які знаходяться у безпосередній близькості до агрокомплексу та інше.

Про результати дослідження ми вас обов’язково повідомимо.
25 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 775 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль