Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Студенти аграрного коледжу відвідали Ладижинське держказначейство

Студенти аграрного коледжу відвідали Ладижинське держказначейство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0275_p1020220.jpg

11 березня в управлінні Державної казначейської служби України у місті Ладижині відбулася зустріч з студентами 3-го курсу відділення бухгалтерського обліку Ладижинського аграрного коледжу.

Працівники управління розповіли майбутнім бухгалтерам про систему казначейського обслуговування бюджетних коштів, ознайомили з роботою відділів управління видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів та бухгалтерського обліку операцій виконання бюджетів.

Студенти активно цікавились особливостями роботи управління та залишились задоволеними відповідями працівників. Загалом зустріч проходила у приємній атмосфері та дала молоді уявлення того, як саме працює казначейська система і як в майбутньому з нею співпрацювати.

Начальник управління Олена Коваль повідомила студентам, що сьогодні серед шести працюючих працівників управління, чотири – колишні студенти саме Ладижинського коледжу ВНАУ (в.о. начальника відділу – головного бухгалтера Оксана Загребельна, головний спеціаліст Катерина Хантя, головний казначей Ганна Гаврилюк, головний спеціаліст Інна Добрянська). «Управління сподівається, що і саме хтось із Вас після закінчення коледжу стане казначеєм. Ми завжди раді кращим студентам» - наголосила начальник управління.
16 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 438 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль