Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Студенти аграрного коледжу відвідали Ладижинське держказначейство

Студенти аграрного коледжу відвідали Ладижинське держказначейство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0275_p1020220.jpg

11 березня в управлінні Державної казначейської служби України у місті Ладижині відбулася зустріч з студентами 3-го курсу відділення бухгалтерського обліку Ладижинського аграрного коледжу.

Працівники управління розповіли майбутнім бухгалтерам про систему казначейського обслуговування бюджетних коштів, ознайомили з роботою відділів управління видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів та бухгалтерського обліку операцій виконання бюджетів.

Студенти активно цікавились особливостями роботи управління та залишились задоволеними відповідями працівників. Загалом зустріч проходила у приємній атмосфері та дала молоді уявлення того, як саме працює казначейська система і як в майбутньому з нею співпрацювати.

Начальник управління Олена Коваль повідомила студентам, що сьогодні серед шести працюючих працівників управління, чотири – колишні студенти саме Ладижинського коледжу ВНАУ (в.о. начальника відділу – головного бухгалтера Оксана Загребельна, головний спеціаліст Катерина Хантя, головний казначей Ганна Гаврилюк, головний спеціаліст Інна Добрянська). «Управління сподівається, що і саме хтось із Вас після закінчення коледжу стане казначеєм. Ми завжди раді кращим студентам» - наголосила начальник управління.
16 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 447 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль