Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Студента Ладижинського коледжу згубив «лівий» алкоголь

Студента Ладижинського коледжу згубив «лівий» алкоголь

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0472_url-300x198.jpg


У студентів Ладижинського аграрного коледжу траур – трагічно загинув їхній товариш, повідомляє тижневик «Нове місто». Хлопцеві було лише 19 років, він закінчив третій курс.

Друзі розповідають, що того дня хлопець прийшов додому пізно вночі (вони його довели додому). Ймовірно, йому вже тоді було погано. Під ранок його юнака знайшли батьки, він був ледь живим. Почали робити масаж серця та застосовувати інші реанімаційні заходи. На жаль, нічого не домогло.

Як потім констатували медики, смерть настала у результаті зупинки дихання і порушення роботи серця. За кілька годин до смерті студент вживав алкоголь. Ймовірно напій був сурогатним. Що й викликало отруєння організму.

Те, що молоді люди пили підроблений алкоголь, як кажут бувалі, може відповідати дійсності. Наразі в Україні близько 40% алкогольних напоїв виготовляють нелегально. І весь цей товар переважно неякісний і смертельно небезпечний.
23 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 486 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль