Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Студента Ладижинського коледжу згубив «лівий» алкоголь

Студента Ладижинського коледжу згубив «лівий» алкоголь

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0472_url-300x198.jpg


У студентів Ладижинського аграрного коледжу траур – трагічно загинув їхній товариш, повідомляє тижневик «Нове місто». Хлопцеві було лише 19 років, він закінчив третій курс.

Друзі розповідають, що того дня хлопець прийшов додому пізно вночі (вони його довели додому). Ймовірно, йому вже тоді було погано. Під ранок його юнака знайшли батьки, він був ледь живим. Почали робити масаж серця та застосовувати інші реанімаційні заходи. На жаль, нічого не домогло.

Як потім констатували медики, смерть настала у результаті зупинки дихання і порушення роботи серця. За кілька годин до смерті студент вживав алкоголь. Ймовірно напій був сурогатним. Що й викликало отруєння організму.

Те, що молоді люди пили підроблений алкоголь, як кажут бувалі, може відповідати дійсності. Наразі в Україні близько 40% алкогольних напоїв виготовляють нелегально. І весь цей товар переважно неякісний і смертельно небезпечний.
23 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 429 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль