Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Стали відомі статки кандидатів у мери Ладижина

Стали відомі статки кандидатів у мери Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2544_deklar_2.jpg

Ладижинська міська виборча комісія оприлюднила інформацію з декларацій про доходи поданих кандидатами на посаду міського голови міста Ладижин.

Нагадаємо, за мерське крісло в Ладижині змагатимуться чотири кандидати.

Отже, нинішній мер Ладижина Валерій Коломєйцев (висуванець Ладижинської міської партійної організації політичної партії «Наш край»), задекларував 266 636,97 грн. сукупного доходу за 2014 рік, з яких 163 358,87 грн. - заробітна плата, а 103 278,10 грн. - інші доходи. Крім того, кандидат задекларував земельну ділянку 1845 кв. м., житловий будинок площею 318,1 кв. м. та гараж на 153,9 кв. м. задекларований на дружину. Має пан Коломєйцев також дві автівки - ГАЗ-21 "Волга" та ГАЗ-14 "Чайка".

Головний конкурент нині діючого мера Василь Юрченко (самовисуванець) за 2014 рік задекларував 955 539 грн. загального сукупного доходу, який було зароблено від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. Також, у власності Василя Юрченка перебувають дві земельні ділянки площею 1625 кв. м. та 1581 кв. м. та житлові будинки площею 263,9 кв. м. та 184,4 кв. м. Крім того, декларант має у своєму розпорядженні два автомобілі - BMW X5 та Хонда Аккорд.

У Миколи Римара, який йде на вибори шляхом самовисування, загальна сума сукупного доходу за 2014 рік склала 10 298,96 грн., з яких все є зарплатнею. Також, кандидат задекларував квартиру площею 35,9 кв.м. транспортних засобів Микола Римар не має.

Віталій Гулеватий (висуванець Ладижинської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода») задекларував 37 312,36 грн. сукупного доходу у вигляді заробітної плати у 2014 році. А ось, рухомим та нерухомим майном кандидат поки що не обзавівся.

9 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 798 Коментарів: 3
Написав: p29asa 9.10.2015 - 19:46
Найкращий кандидат тут - Римар. ))))))))))))))))) Я про нього взагалі нічого не знаю!!!!!!!!!!
Написав: piatkovskiy 9.10.2015 - 20:04
Ну от, якщо в нього жінка не олігарх, то значить може людина прожити на 10 200 гривень. Та щей в виборах може прийняти участь, та заставу сплатити.
Цей приклад потрібно відіслати Яценюку, щоб знав , як люди жирують. Може ще вріже пенсії та зарплати для найбідніших верств населення.Не всі ж пенсіонери йдуть на вибори, значить в них повно грошей, то нехай поділяться своїми статками з бідним Яценюком.
aleksandr
Написав: aleksandr 9.10.2015 - 21:06
Слава Рудому НОВОМУ МЕРУ !

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль