Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Стали відомі статки кандидатів у мери Ладижина

Стали відомі статки кандидатів у мери Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2544_deklar_2.jpg

Ладижинська міська виборча комісія оприлюднила інформацію з декларацій про доходи поданих кандидатами на посаду міського голови міста Ладижин.

Нагадаємо, за мерське крісло в Ладижині змагатимуться чотири кандидати.

Отже, нинішній мер Ладижина Валерій Коломєйцев (висуванець Ладижинської міської партійної організації політичної партії «Наш край»), задекларував 266 636,97 грн. сукупного доходу за 2014 рік, з яких 163 358,87 грн. - заробітна плата, а 103 278,10 грн. - інші доходи. Крім того, кандидат задекларував земельну ділянку 1845 кв. м., житловий будинок площею 318,1 кв. м. та гараж на 153,9 кв. м. задекларований на дружину. Має пан Коломєйцев також дві автівки - ГАЗ-21 "Волга" та ГАЗ-14 "Чайка".

Головний конкурент нині діючого мера Василь Юрченко (самовисуванець) за 2014 рік задекларував 955 539 грн. загального сукупного доходу, який було зароблено від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. Також, у власності Василя Юрченка перебувають дві земельні ділянки площею 1625 кв. м. та 1581 кв. м. та житлові будинки площею 263,9 кв. м. та 184,4 кв. м. Крім того, декларант має у своєму розпорядженні два автомобілі - BMW X5 та Хонда Аккорд.

У Миколи Римара, який йде на вибори шляхом самовисування, загальна сума сукупного доходу за 2014 рік склала 10 298,96 грн., з яких все є зарплатнею. Також, кандидат задекларував квартиру площею 35,9 кв.м. транспортних засобів Микола Римар не має.

Віталій Гулеватий (висуванець Ладижинської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода») задекларував 37 312,36 грн. сукупного доходу у вигляді заробітної плати у 2014 році. А ось, рухомим та нерухомим майном кандидат поки що не обзавівся.

9 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 789 Коментарів: 3
Написав: p29asa 9.10.2015 - 19:46
Найкращий кандидат тут - Римар. ))))))))))))))))) Я про нього взагалі нічого не знаю!!!!!!!!!!
Написав: piatkovskiy 9.10.2015 - 20:04
Ну от, якщо в нього жінка не олігарх, то значить може людина прожити на 10 200 гривень. Та щей в виборах може прийняти участь, та заставу сплатити.
Цей приклад потрібно відіслати Яценюку, щоб знав , як люди жирують. Може ще вріже пенсії та зарплати для найбідніших верств населення.Не всі ж пенсіонери йдуть на вибори, значить в них повно грошей, то нехай поділяться своїми статками з бідним Яценюком.
aleksandr
Написав: aleksandr 9.10.2015 - 21:06
Слава Рудому НОВОМУ МЕРУ !

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль