Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Топ-5 Стали відомі попредні результати мерських перегонів в Ладижині

Стали відомі попредні результати мерських перегонів в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6559_merski.jpg

Стали віі попередні результати мерських перегонів в місті Ладижині.

Лідером перегонів, вже традиційно, став чинний міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев (висуванець Ладижинської міської партійної організації політичної партії «Наш край»). За нього свої голоси віддали 5251 виборців, що у підсумку склало 64,44 %.

З великим відривом наступними йдуть Василь Юрченко (самовисуванець) – 1362 голоси (16,77 %) та Віталій Гулеватий (висуванець Ладижинської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»), який отримав 1331 голос або 16,32 %.

Завершує список самовисуванець Микола Римар – 208 голосів або 2,55 % від загальної кількості виборців, що взяли участь у голосуванні.

Нагадаємо, що за даними ЦВК, на території Ладижинської міської ради зареєстровано 17 438 виборців, з них участь у голосуванні взяли 8320 осіб що склало 47,7 %.
27 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 947 Коментарів: 2
Написав: Sidir-Gnatovich 28.10.2015 - 09:07
раби вибирали собі пана, а вільні люди намагалися вибрати слугу. Жаль, не вдалось. Тепер будемо жити і дихати так, як скаже пан.
Написав: Wanch 28.10.2015 - 10:46
Я читаю післявиборні воплі і не можу зрозуміти логіки
кричащих.Наскільки я розумію, ми завжди вибирали представника від народу хоч в міську, хоч в Верховну Раду. Це не був - СЛУГА! Це був представник від народу,
але доля так повернулась, що не вони, а МИ стали їхніми слугами, і вони не для себе, а знову ж таки, для нас, пишуть Закони і вишуковують де лише можуть лазійки, щоб нас надурити.
Тому ти дихав раніше, як казав пан, і будеш дихати, як він скаже.
Я читав програми партій, якими був переповненний мій почтовий ящик, але ні в одній програмі я не знайшов якоїсь нової течії. Все по старому руслі.
Обіцяємо, що щось зробимо, лише повірте нам і виберіть!
І ні одної гідної програми! Людям обіцянки стали байдужими. Ними начинав годувати Кравчук і продовжує Порошенко! Але від того, що прийшли інші, стало краще?
Чешете язиками, прикриваючись то патріотизмом, то - небесною сотнею, то ще чимось, а копни вас всередину, а там - трухнява!
Тому і будеш жити по приказці: "Скачи враже, як пан каже!"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль