Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Топ-5 Стали відомі попредні результати мерських перегонів в Ладижині

Стали відомі попредні результати мерських перегонів в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6559_merski.jpg

Стали віі попередні результати мерських перегонів в місті Ладижині.

Лідером перегонів, вже традиційно, став чинний міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев (висуванець Ладижинської міської партійної організації політичної партії «Наш край»). За нього свої голоси віддали 5251 виборців, що у підсумку склало 64,44 %.

З великим відривом наступними йдуть Василь Юрченко (самовисуванець) – 1362 голоси (16,77 %) та Віталій Гулеватий (висуванець Ладижинської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»), який отримав 1331 голос або 16,32 %.

Завершує список самовисуванець Микола Римар – 208 голосів або 2,55 % від загальної кількості виборців, що взяли участь у голосуванні.

Нагадаємо, що за даними ЦВК, на території Ладижинської міської ради зареєстровано 17 438 виборців, з них участь у голосуванні взяли 8320 осіб що склало 47,7 %.
27 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 961 Коментарів: 2
Написав: Sidir-Gnatovich 28.10.2015 - 09:07
раби вибирали собі пана, а вільні люди намагалися вибрати слугу. Жаль, не вдалось. Тепер будемо жити і дихати так, як скаже пан.
Написав: Wanch 28.10.2015 - 10:46
Я читаю післявиборні воплі і не можу зрозуміти логіки
кричащих.Наскільки я розумію, ми завжди вибирали представника від народу хоч в міську, хоч в Верховну Раду. Це не був - СЛУГА! Це був представник від народу,
але доля так повернулась, що не вони, а МИ стали їхніми слугами, і вони не для себе, а знову ж таки, для нас, пишуть Закони і вишуковують де лише можуть лазійки, щоб нас надурити.
Тому ти дихав раніше, як казав пан, і будеш дихати, як він скаже.
Я читав програми партій, якими був переповненний мій почтовий ящик, але ні в одній програмі я не знайшов якоїсь нової течії. Все по старому руслі.
Обіцяємо, що щось зробимо, лише повірте нам і виберіть!
І ні одної гідної програми! Людям обіцянки стали байдужими. Ними начинав годувати Кравчук і продовжує Порошенко! Але від того, що прийшли інші, стало краще?
Чешете язиками, прикриваючись то патріотизмом, то - небесною сотнею, то ще чимось, а копни вас всередину, а там - трухнява!
Тому і будеш жити по приказці: "Скачи враже, як пан каже!"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль