Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Спілка дружин ладижинських бійців прийняла вольове рішення - відправитися на Схід

Спілка дружин ладижинських бійців прийняла вольове рішення - відправитися на Схід

13 січня, на Святвечір, коли на столах українців стояла Щедра кутя, а щедрувальники з піснями-щедрівками, обходячи оселі, вітали господарів зі святами, дружини та матері ладижинських мобілізованих вояків вирушили у далеку путь, до своїх найрідніших людей у світі – чоловіків та синів, що стоять на захисті нашої рідної української землі.

Нагадаємо, 2 січня ладижинські патріоти герої АТО, які перебували вдома у короткотривалій відпустці, знову вирушили на буремний Схід.

Пройшло зовсім небагато часу, але люті січневі морози далися взнаки, багато хто з наших вояків застудився, на деяких блокпостах закінчилися продукти харчування, у когось зіпсувався теплий одяг тощо. Тому Спілка дружин ладижинських бійців прийняла вольове рішення - відправитися на Схід. По допомогу, у придбанні та доставці необхідних речей для своїх солдат, жінки звернулися до місцевої самооборони.
Ладижинська самооборона вже тривалий час займається збором та доставкою гуманітарної допомоги безпосередньо нашим воякам на сході країни. Не відмовили вони у допомозі і цього разу.
Так, самооборонівцями було надано мікроавтобус завантажений продуктами харчування, медикаментами, одягом, а також різними необхідними у солдатському побуті речами.

Серед іншого на місце призначення було доставлено: крупи, спеції, овочі, домашню консервацію, смалець, мед, калину, солодощі тощо. Варто зауважити, що досить часто солдат виручає добре відома всім вермішель швидкого приготування «Мівіна», яка швидко готується та не потребує для цього спеціального обладнання та посуду.

Приємно, що до збору допомоги долучаються і ладижинські школярі, зокрема, учні ЗОШ №1 зібрали для солдат 12 посилок.
Розчулив самооборонівців вчинок 8-річного хлопчика, який написав своїм захисникам листа зі словами підтримки, а у конверт вклав свої кишенькові гроші. Цей лист разом з іншими листами та малюнками від дітей, також вирушив туди, де кожного дня стріляють та бомблять «Градами».

Цікаву розробку – індивідуальні буржуйки, придумав ладижинський самооборонівець Геннадій Пакула. Наразі їх виготовляють у місцевому комунгоспі, працівники Ладижинської ТЕС, а також учні МНВЦ «Спадщина». Крім виготовлених індивідуальних буржуйок, самооборона придбала для кожного бійця термо-грілки на ноги та теплі стельки.
Передали бійцям і ковдри, подушки та матраци зібрані ладижинцями.

Народна самооборона міста Ладижин, висловлює щиру подяку всім тим, хто продемонстрував єдність з українськими вояками та зробив свій внесок у допомогу українській армії, та нагадує, що збір допомоги триває.

Також відновлено гарячу лінію народної самооборони. Поставити запитання, висловити побажання чи пропозиції ви зможете за тел.: 068-706-60-26

доставка обедов9469_img_0075.jpg (85.62 Kb)9562_img_0077.jpg (61.63 Kb)
15 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 585 Коментарів: 1
Написав: nina 15.01.2015 - 15:46
Оце справжня справа для самооборони. Це не куро-меро-оборона, а справжня народна самооборона. Дехто їх відправляв лавочки замісь міліції стерегти, а вони воякам в "перемирря" допомагають. Нехай господь їх всіх береже Україна їм буде вдячна за їхні вчинкі. А матерям і жінкам бійців нехай господь допомагає та береже їх.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль