Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Соціальні служби Ладижина надають допомогу вимушеним переселенцям

Соціальні служби Ладижина надають допомогу вимушеним переселенцям

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7666_bizh.jpg

До Ладижина за офіційною статистикою, від початку конфлікту на Сході та анексії Криму прибуло 236 осіб, з них – 83 дитини.

Одне із головних питань для вимушених переселенців - працевлаштування.
Як повідомила заступник директора Ладижинського міського центру зайнятості Олена Митченко, всього до центру звернулися 37 вимушених переселенців. З них – одна громадянка із Криму, шестеро громадян із Луганської та 30 – із Донецької областей.
За даними пані Олени 18 переселенців вже працевлаштовано в місті.

Кримчанка Наргіс Едемова має вищу педагогічну освіту, історик за фахом, її працевлаштували секретарем у ТОВ «МСБУД». Інші, здебільшого, працевлаштовані у сферах торгівлі та на філіях підприємств компанії МХП.

Однак, за словами Олени Митченко, дехто із переселенців відмовляються від пропонованих вакансій бо шукає роботу за певною спеціальністю.
Тим переселенцям, які мають лише середню освіту або освіту, за якою важко підшукати вакансії у нашому регіоні, - пропонується навчання, або перенавчання.

«Ми усім їм видаємо довідки про те, що вони перебувають у нас на обліку, і з цими довідками вони звертаються в управління праці наше і там отримують допомогу згідно із Постановою №505 і теж отримують виплати», - зазначила пані Олена.

У свою чергу, за інформацією начальниці відділу у справах інвалідів Лариси Рибачок, до Ладижинського управління праці звернулося 117 сімей переселенців. Їм за відповідний період нараховано і виплачено 111,5 тис. грн.
«Розміри грошової допомоги наступні: для непрацездатних осіб(пенсіонери, інваліди, діти) – 884 гривні на одну особу (члена сім’ї),для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу (члена сім’ї). Загальна сума по розрахунку не може перевищувати 2400 гривень. Щоб оформити відповідну допомогу, до управління праці та соцзахисту потрібно подати наступні документи: заяву, копію свідоцтва про одруження, копію свідоцтв про народження дітей, письмову згоду довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших членів сім’ї, згоду на обробку персональних даних», - пояснила пані Лариса.

За її словами, ця допомога призначається з дня звернення і виплачується терміном не більше 6 місяців, а особам працездатного віку - терміном на два місяці.
Однак, щоб отримати ці кошти на наступний період – особи працездатного віку мають протягом двох місяців працевлаштуватися.
Якщо ж працездатний член сім’ї не працевлаштувався протягом цього періоду, або перебуває у трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окуповані території України чи в районах АТО і фактично не працює, - розмір допомоги на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а надалі виплати взагалі припиняється.
11 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 448 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль