Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Соціальні служби Ладижина надають допомогу вимушеним переселенцям

Соціальні служби Ладижина надають допомогу вимушеним переселенцям

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7666_bizh.jpg

До Ладижина за офіційною статистикою, від початку конфлікту на Сході та анексії Криму прибуло 236 осіб, з них – 83 дитини.

Одне із головних питань для вимушених переселенців - працевлаштування.
Як повідомила заступник директора Ладижинського міського центру зайнятості Олена Митченко, всього до центру звернулися 37 вимушених переселенців. З них – одна громадянка із Криму, шестеро громадян із Луганської та 30 – із Донецької областей.
За даними пані Олени 18 переселенців вже працевлаштовано в місті.

Кримчанка Наргіс Едемова має вищу педагогічну освіту, історик за фахом, її працевлаштували секретарем у ТОВ «МСБУД». Інші, здебільшого, працевлаштовані у сферах торгівлі та на філіях підприємств компанії МХП.

Однак, за словами Олени Митченко, дехто із переселенців відмовляються від пропонованих вакансій бо шукає роботу за певною спеціальністю.
Тим переселенцям, які мають лише середню освіту або освіту, за якою важко підшукати вакансії у нашому регіоні, - пропонується навчання, або перенавчання.

«Ми усім їм видаємо довідки про те, що вони перебувають у нас на обліку, і з цими довідками вони звертаються в управління праці наше і там отримують допомогу згідно із Постановою №505 і теж отримують виплати», - зазначила пані Олена.

У свою чергу, за інформацією начальниці відділу у справах інвалідів Лариси Рибачок, до Ладижинського управління праці звернулося 117 сімей переселенців. Їм за відповідний період нараховано і виплачено 111,5 тис. грн.
«Розміри грошової допомоги наступні: для непрацездатних осіб(пенсіонери, інваліди, діти) – 884 гривні на одну особу (члена сім’ї),для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу (члена сім’ї). Загальна сума по розрахунку не може перевищувати 2400 гривень. Щоб оформити відповідну допомогу, до управління праці та соцзахисту потрібно подати наступні документи: заяву, копію свідоцтва про одруження, копію свідоцтв про народження дітей, письмову згоду довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших членів сім’ї, згоду на обробку персональних даних», - пояснила пані Лариса.

За її словами, ця допомога призначається з дня звернення і виплачується терміном не більше 6 місяців, а особам працездатного віку - терміном на два місяці.
Однак, щоб отримати ці кошти на наступний період – особи працездатного віку мають протягом двох місяців працевлаштуватися.
Якщо ж працездатний член сім’ї не працевлаштувався протягом цього періоду, або перебуває у трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окуповані території України чи в районах АТО і фактично не працює, - розмір допомоги на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а надалі виплати взагалі припиняється.
11 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 440 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль