Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Кримінал Смерть робітника на птахофабриці не визнали нещасним випадком, пов'язаним з виробництвом

Смерть робітника на птахофабриці не визнали нещасним випадком, пов'язаним з виробництвом

40_510413.jpg (47.62 Kb)Оприлюднено результати розслідування смерті робітника на одному із виробничих цехів підприємства "Наша Ряба", що розташоване в Ладижині, який стався в червні цього року. Згідно нього працівник, який впав у ємність з відходами, помер через проблеми зі здоров'ям.

Про це йдеться на офіційному сайті управління Держпраці у Вінницькій області.

"Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 червня 2016 року о 6:50 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з машиністом машин та установок у харчовій промисловості О., 1965 р.н. Машиніста О. було виявлено мертвим у бункері крові у машинній залі ліній пера та переробки крові філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика». Встановлено, що смерть О. настала внаслідок гострої ішемічної хвороби серця, що підтверджується висновком судово-медичної експертизи, тому в даному випадку відсутні ознаки складу злочину, які б вказували на нещасний випадок, пов’язаний з виробництвом. Причиною нещасного випадку став незадовільний стан здоров’я працівника. Згідно з висновком комісії зі спеціального розслідування, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. Матеріали спеціального розслідування нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством," - йдеться у повідомленні.

Джерело
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1254 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль