Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Скажені лиси мандрують вулицями Ладижина

Скажені лиси мандрують вулицями Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/23_i.jpg

Дикі лисиці дедалі частіше з’являються на вулицях Ладижина. Зважаючи на те, що лиси є розповсюджувачами такої небезпечної хвороби як сказ, була проведена комісія ТЕБ, учасники якої вирішили відстрілювати рудих хитрюгЦьогоріч лисиці дедалі частіше з’являються у населених пунктах. Зокрема, в селі Лукашівка лисиця покусала двох свійських собак.

Але, якщо для селян це звичне явище, то поява рудохвостих у межах міста лякає. Свідками прогулянок лисиць вулицями Ладижина вже неодноразово ставали місцеві мешканці. Їх бачили в районі коледжу, човневої станції, церкви, Прибережної вулиці.

А на Новий рік лис ніс курку по естакаді, яка веде до відділення швидкої допомоги. Звірина нікого не боялася, йшла розміреним кроком, із куркою в зубах, яку, мабуть, вхопила десь на найближчих госпдворах. Про це розповів завідуючий поліклініки ЛТМО Петро Кулеша, пише «Нове місто».

Зважаючи на те, що лиси є розповсюджувачами такої небезпечної хвороби як сказ, була проведена комісія ТЕБ, учасники якої вирішили відстрілювати рудих хитрюг, яким не сидиться у лісі. Наразі ведуться організаційні роботи з відстрілу.
Головний ветеринарний лікар Юрій Провільський, застерігає усіх власників собачок-кицьочок, аби вони щепили своїх чотирилапих улюбленців. У іншому разі вони можуть легко підхопити заразу.

Інформацію щодо вакцинації можна отримати за телефоном: 6-40-86 (ветлікарня). Вакцина для безкоштовного щеплення є.
14 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 450 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль