Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Скажені лиси мандрують вулицями Ладижина

Скажені лиси мандрують вулицями Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/23_i.jpg

Дикі лисиці дедалі частіше з’являються на вулицях Ладижина. Зважаючи на те, що лиси є розповсюджувачами такої небезпечної хвороби як сказ, була проведена комісія ТЕБ, учасники якої вирішили відстрілювати рудих хитрюгЦьогоріч лисиці дедалі частіше з’являються у населених пунктах. Зокрема, в селі Лукашівка лисиця покусала двох свійських собак.

Але, якщо для селян це звичне явище, то поява рудохвостих у межах міста лякає. Свідками прогулянок лисиць вулицями Ладижина вже неодноразово ставали місцеві мешканці. Їх бачили в районі коледжу, човневої станції, церкви, Прибережної вулиці.

А на Новий рік лис ніс курку по естакаді, яка веде до відділення швидкої допомоги. Звірина нікого не боялася, йшла розміреним кроком, із куркою в зубах, яку, мабуть, вхопила десь на найближчих госпдворах. Про це розповів завідуючий поліклініки ЛТМО Петро Кулеша, пише «Нове місто».

Зважаючи на те, що лиси є розповсюджувачами такої небезпечної хвороби як сказ, була проведена комісія ТЕБ, учасники якої вирішили відстрілювати рудих хитрюг, яким не сидиться у лісі. Наразі ведуться організаційні роботи з відстрілу.
Головний ветеринарний лікар Юрій Провільський, застерігає усіх власників собачок-кицьочок, аби вони щепили своїх чотирилапих улюбленців. У іншому разі вони можуть легко підхопити заразу.

Інформацію щодо вакцинації можна отримати за телефоном: 6-40-86 (ветлікарня). Вакцина для безкоштовного щеплення є.
14 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 463 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль