Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Скажені лиси мандрують вулицями Ладижина

Скажені лиси мандрують вулицями Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/23_i.jpg

Дикі лисиці дедалі частіше з’являються на вулицях Ладижина. Зважаючи на те, що лиси є розповсюджувачами такої небезпечної хвороби як сказ, була проведена комісія ТЕБ, учасники якої вирішили відстрілювати рудих хитрюгЦьогоріч лисиці дедалі частіше з’являються у населених пунктах. Зокрема, в селі Лукашівка лисиця покусала двох свійських собак.

Але, якщо для селян це звичне явище, то поява рудохвостих у межах міста лякає. Свідками прогулянок лисиць вулицями Ладижина вже неодноразово ставали місцеві мешканці. Їх бачили в районі коледжу, човневої станції, церкви, Прибережної вулиці.

А на Новий рік лис ніс курку по естакаді, яка веде до відділення швидкої допомоги. Звірина нікого не боялася, йшла розміреним кроком, із куркою в зубах, яку, мабуть, вхопила десь на найближчих госпдворах. Про це розповів завідуючий поліклініки ЛТМО Петро Кулеша, пише «Нове місто».

Зважаючи на те, що лиси є розповсюджувачами такої небезпечної хвороби як сказ, була проведена комісія ТЕБ, учасники якої вирішили відстрілювати рудих хитрюг, яким не сидиться у лісі. Наразі ведуться організаційні роботи з відстрілу.
Головний ветеринарний лікар Юрій Провільський, застерігає усіх власників собачок-кицьочок, аби вони щепили своїх чотирилапих улюбленців. У іншому разі вони можуть легко підхопити заразу.

Інформацію щодо вакцинації можна отримати за телефоном: 6-40-86 (ветлікарня). Вакцина для безкоштовного щеплення є.
14 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 392 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль