Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы Силікатний запустили, щоб зірвати зустріч Матвієнко з працівниками заводу?

Силікатний запустили, щоб зірвати зустріч Матвієнко з працівниками заводу?

http//bpart.kiev.ua/images/cat/2007/main/LadyzhynskiyZavodSelikatVyrobiv4.jpg
Вчора у п*ятницю 17 серпня народний депутат України Анатолій Матвієнко зустрічався з жителями міста Ладижин.
Зустріч відбулась в великому залі ПК "Прометей" на яку прийшло приблизно 150 жителів міста переважна більшість яких представляла чорнобильців та дітей війни, адже не секрет, що Соцальний фонд Анатолія Матвієнко підтримав ініціативу ладижинців звернутися за захистом своїх прав до Європейського суду України.
Більшість питань стсоувалась саме перебігу проекту з Європейським судом та перспекти захисту прав пенсіонерів через Європейський суд.
Прийшли на зустріч і працівники Силікатного заводу за допомогою до народного обранця, позаяк працівникам підприємства не виплачується заробітна плата, майже ціле літо в сезон підприємство не працює і за словами працівників підприємство штучно штовхають в боргову яму його власники. За такої ситуації працівники заводу є заручниками, а їх родини не мають засобів до існування внаслідок невиплати заробітної плати та її низького розміру.
На зустріч до Анатолія М атвієнко прийшло 10 чоловік - працівників Силікатного, всі інші не змогли по тій причині, що саме в цей день завод вирішили запусти в роботу на кілька днів.
За словами працівників такий збіг не випадковий, позаяк зі сторони керівництва створювались перепони і висловлювались "побажання" не ходити на зустріч з народним депутатом.
Анатолій Матвієнко пообіцяв працівникам Силікатного заводу свою допомогу у виплаті заробітної плати.
18 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1087 Коментарів: 1
Написав: Аптечка 26.08.2012 - 21:08
Що ви носитесь з цим матвієнком! Він 20 років в Верховній раді! Що він зробив для нашого регіону? Зараз намагається купити аптечками та дешевим розводом бідних пенсіонерів-чорнобильців! Бачила цю жалюгідну картину нещасних стареньких перед палаткою- які ці старенькі наївні, ну якщо на 5 строк виберуть - тоді в мене віри ні в що не залишиться

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль