Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Шість посилок зібраних в рамках акції « З ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ!» доправлено до зони АТО

Шість посилок зібраних в рамках акції « З ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ!» доправлено до зони АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/05_zhzh.png

З 6 по 8 травня в Ладижині проходила благодійна акція « З ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ!», у якій приймали участь три організації : Жіночій корпус ГФ «Народна самооборона», Всеукраїнський союз жінок –трудівниць «За майбутнє дітей України» (Рубан Л.А.) та «Спілка багатодітних сімей» (Шлябанська Т.М.).

В рамках акції, були зібрані продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти та одяг з яких сформували шість посилок та відправили нашим хлопцям на Схід, привітавши їх з Святом Перемоги !

Посилки були відправлені в «Айдар» м.Старобельськ, м.Славянськ, м.Чугуїв, м.Артемівськ, м.Сєвєродонецьк, м.Красноармійськ.

Жінки з вірою в серці у Перемогу, будуть і надалі допомагати нашим бійцям продуктами харчування та всіма необхідними речами. Волонтери ГФ «Народна самооборона» як тепер, так і надалі доставлятимуть гуманітарну допомогу та іменні посилки нашим землякам на АТО. Особиста подяка Шлябанській Тетяні Максимовні за надану гуманітарну допомогу.
Акція «З перемогою в серці!» - ТРИВАЄ !!! На площі Фонтанів, розташований намет ГФ «Народна самооборона», де проходить благодійно-сувенірна акція у вихідні та святкові дні з 12-00 до 19-00. Детальніша інформація за тел. ГФ «Народна самооборона» - 068-762-43-17 (Ірина).

Секретар ГФ «Народна самооборона» міста Ладижина Ірина Зеленецька4192_img_0544.jpg (116.72 Kb)8517_img_0546.jpg (127.12 Kb)3629_img_0547.jpg (115.88 Kb)2180_img_0551.jpg (103.31 Kb)
12 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 292 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль