Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Топ-5 Сесію Ладижинської міськради розпочали з приємних моментів

Сесію Ладижинської міськради розпочали з приємних моментів

29 березня відбулось пленарне засідання чергової 4 сесії Ладижинської міської ради 7 скликання. На засіданні були присутні 25 депутатів із 26.

Розпочати вирішили з приємного моменту – вручення ордеру на нову квартиру родині ладижинського учасника АТО Віктора Северина.

Високу нагороду медаль «Захисник Вітчизни» в урочистій обстановці вручили двом нашим землякам Кирилюку Василю та Кушніру Роману.

Крім того, оплесками та вдячністю за суттєвий вклад у життя міста та активну громадянську позицію, а також з нагоди 70-річного ювілею, присутні від усієї громади Ладижина привітали голову ГО «Жінки трудівниці за майбутнє дітей» Лілію Рубан.

Ну, і, звісно, не оминули увагою таку значну подію для міста Ладижина як перемога міського голови Валерія Коломєйцева у національному конкурсі "Людина року - 2015" у номінації «Міський голова року».
Слово було надано начальниці відділу культури Олені Журбі, яка, від імені працівників міської ради та депутатського корпусу, привітала Валерія Коломєйцева з перемогою та подякувала міському голові за плідну працю і за те, що серед понад 300 міст обласного значення, саме мер Ладижина зумів отримати перемогу і стати «Мером України – 2015».

До привітань долучилися також депутати - працівники Ладижинської ТЕС, які від імені колективу станції побажали очільнику міста міцного здоров'я та довголіття.

Мер подякував за привітання, а отриманий букет червоних троянд, на його прохання, був розданий усім жінкам присутнім у сесійній залі.

7744__mg_3087.jpg (.64 Kb)9618__mg_3096.jpg (.54 Kb)5438__mg_3101.jpg (45.33 Kb)12_img_3078.jpg (53.43 Kb)9987_img_3082.jpg (55.03 Kb)6623_img_3083.jpg (52.99 Kb)6096_img_3089.jpg (51.17 Kb)2617_img_3094.jpg (52.6 Kb)
29 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 684 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль