Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Серед постраждалих під Дебальцево бійців є наші земляки з Ладижина

Серед постраждалих під Дебальцево бійців є наші земляки з Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3176_tank.jpg

Сьогодні увага не лише усієї України, а й усього світу прикута до подій у Дебальцевому. Незважаючи на Мінські домовленості у районі Дебальцево тривають запеклі бої: противник перекинув туди всі свої сили.

Як стало відомо, сили АТО почали відведення військ з Дебальцевого. Наказ залишити Дебальцеве був відданий о 6:00 18 лютого. Є інформація, що українські війська прориваються з району Дебальцеве невеликими групами під прикриттям артилерії. Про це повідомляє Пресса Украины

Варто відзначити, що у дебальцевському котлі перебували і наші ладижинські хлопці. За словами голови громадської організації «Мирослава» Олени Пясецької, яка завжди тримає руку на пульсі так званого «солдатського радіо», під Дебальцево отримав поранення один з ладижинських вояків, наразі він перебуває на лікуванні. Ще один ладижинський солдат вважається зниклим без вісті, оскільки останні 2 дні зв'язок з ним обірвався.

Також, за неофіційною інформацією, серед загиблих під Дебальцево вояків, є один ладижинець. Наразі ця інформація перевіряється.
18 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1018 Коментарів: 13
Написав: Olexa 19.02.2015 - 16:10
Печально, но война есть война - не дончане и луганчане пришли в Ладыжине свои порядки наводить. Так какого... вы туда прётесь? Чего вам не хватает? Или плоховато, когда так называемый "дотационный Донбас" откалывается? Так ведь прекрасно должно быть - дотационная нагрузка отваливается - пусть сами выживают, как могут. Или что то здесь не так?
Partizan
Написав: Partizan 19.02.2015 - 16:27
Ти довбню фашистське. Ми не "премося", ми на своїй землі. І ладижинці як і інші українці зараз не наводять свої порядки на Донбасі. Там порядок давно був поки не прийшла алкашня русская. І поки не прийшли кадировці. Це капец, кадировець на Донбасе: "это наша земля". І Донбас не відкалується. Є смутьяни на зразок Губарева))) Дід мароз який вже років з десять як є активістом російської фашистської організації. І він цього не приховує. Або Матарола, грузчик з автопомойки))) Або Захарченко. Ну клоун яка на обізьяну схожа. Слесарь 6-го розряду. Ну нє, авторитет. Тільки серед алкашів таких як сам. А Донбас завжди був, є і буде українським подобається це абізьяна і олеха чи ні. Твої думки просто ніхто не запитував.
Написав: Olexa 19.02.2015 - 16:34
Печально, но война есть война - не дончане и луганчане пришли в Ладыжине свои порядки наводить. Так какого... вы туда прётесь? Чего вам не хватает? Или плоховато, когда так называемый "дотационный Донбас" откалывается? Так ведь прекрасно должно быть - дотационная нагрузка отваливается - пусть сами выживают, как могут. Или что то здесь не так?
Написав: Loh_oh 19.02.2015 - 17:25
Partizan,
Написав: Potroshenko 16.02.2015 - 20:02
Чому, вони, нацисти приїхали зі зброєю, насильно нав'язувати свою владу людям на Південному Сході, які не захотіли стелитися під США.
Чому їм, бандерівцям, можна було через невдоволення колишньою владою захоплювати будівлі обл.адміністрацій, а місцевим мешканцям Луганської та Донецької обл.не можна бути незадоволеними куевской хунтою?
Чому вони, фашисти, можуть вбивати й палити живцем "Беркут" і мирних демонстрантів у Одесі, а ополченці Донбасу не можуть захищатися від злочинного "правого сектора" і всяких каральних батальйонів типу "Азов"?
Чому націаналістам можна вибирати свою владу, люструвати неугодних, а іншим громадянам не можна?!?! Ми ж майже європа, у вас же рівноправність, толерантність і демократія!
Чому жителі Донбасу зобов'язані підтримувати незаконну зміну влади? Чому вони не мають права захищатися від убивць, а ЗСУ та правосекі мають право їх вбивати?

Написав: Olexa 19.02.2015 - 17:28
Для долбаного партизана
Спокiйнiше, вуйку. Треба краще вчити iсторiю, i не ту, яку тобi у Львовi фантазують.
Написав: Loh_oh 19.02.2015 - 18:18
Olexa, Хочу тобі по секрету сказати,shhh що Partizan, La-la-La-la і OstapBender, це одна і та-же людина ...thinking
Написав: Olexa 19.02.2015 - 18:25
Для Partizan, La-la-La-la і OstapBender. Я в такие игры не играю и пишу под одним именем и высказываю саоё мнение, которое, я надеюсь, не оскорбляет чувства триликой компании
Написав: La-la-La-la 19.02.2015 - 20:48
Первого марта в Москве состоится митинг на поддержку
украинцев (укропов, жидобендероцев).
Тема митинга единая Украина и прекращение террорестических действий Росией в Украине. Вата не участвует.
Написав: piatkovskiy 19.02.2015 - 21:13
Потрібно за будь-яку ціну припинити цю безглузду війну! Кому потрібні загиблі та інваліди? Для Яйценюка та Порошенька вони лише шматок мяса. А продажні сволочі, що хочуть на війні нажитися- ратують за війну. Україні потрібен мир! І кожен має це вголос сказати. Сказати так, щоб почув і Обама і Путін й цей сукин син Порошеннко.
Весь народ не заставити й на коліна не поставити.
За мир загинула небесна сотня. Вже час його надати Україні.
Partizan
Написав: Partizan 19.02.2015 - 22:20
piatkovskiy, Влад, а скажи свій варіант миру. Українському війську скласти зброю? Якщо складе зброю українська армія, то не стане України. Якщо зброю складуть різні гондураси із росії то наступить МИР. Ще якісь варіанти є? Чи ти згоден на мир в окупації? Питань немає, чемодан-вокзал-лугандонія. Тебе чеченці будуть в попу іметь, а ти радіти миру.
Чи можливо ти чув від влади, від простих людей що вони не хочуть миру? Всі хочуть миру.
Тільки не розповідай казки, що в нас натовських військ аж кишить. Що це америка тут воює. І всякі бредні від журналюг що гавкають.
Написав: piatkovskiy 20.02.2015 - 09:14
Мир це вирішення всіх питань виключно шляхом переговорів, демократично, проведенням виборів та референдумів.
Конфлікт, який виник на сході, зараз набуває ознак громадянської війни й не треба сюди ліпити чеченців чи козаків, бо й на підконтрольніх українській владі територіях 40- 60 відсотків населення підтримуе лнр, за словами Москаля- губернатора луганской области. То чи не краще було з самого початку йти шляхом переговорів, коли були представницькі органи самоврядування- обл ради,райради,губернатори. Коли було з ким сідати за стіл переговорів, бо в цих депутатів був мандат довіри такий самий, як зараз в Вінницької обл ради.Й саме тоді можна було надати їм автономію й залишити 80 відсотків від зібраних ними коштів на потребі регіону, а 20 на потреби центральної влади. Економічно , мабуть ,це не дуже вигідно, але це не спричинило б такого розмаху протесту, сепаратистських референдумів й що саме головне не було б стільки жертв, як мирних жителів, солдатів ЗСУ та тих хто взяв руки зброю й виступив проти влади Яценюка, Турчинова та Порошенка.

Ми можемо опинитися в подібних умовах. Достатньо уявити, що ДНР та ЛНР візьмуть Київ, тоді вже вони стануть нашою українською владою, й вони одразу кинуть свої Зройні Сили України на наш Ладижин. Звичайно ми всі підемо захищати рідне місто, але ми вже будемо протистояти українській армії й ми станемо самі сепаратистами.

То чи не краще , щоб того не сталось, щоб Порошенко зустрічався з цими Плотніцькими та Захарченками й уклали не тільки перемирья а взагалі угоду про мир й співдружність, щоб в буферну зону зайшов контингент військ ООН, Щоб не було більше ніяких мобілізацій, а учасникам АТО виплатили належні кошти, а пораненим за державний кошт відновили здоров"я.
Щоб Порошенко втілив мрію Януковича про контрактну армію, щоб не було більше призива на строкову й усіх звільнили в запас.
Я й сам не вірю в натовські війска, можливо є радники та інструктори, але це лише десяток два людей.
Нам не потрібна американська зброя, бо вмирати все одно будуть українці, й надання зброї спричинить, ще більший конфлікт.
Й невідомо скілки ще часу ця влада буде для нас доброю, з такими діями в економіці, дуже швидко будуть масові акції народного гніву проти політики Яценюка та Порошенка, можливий новий майдан.
І що ця бандитська влада наважиться застосувати силу проти свого народу ?
То чи не краще мир!
Написав: nina 20.02.2015 - 09:23
Дехто вже не один раз радів миру, але я читко знала що агрессор бажає зовсім іншого. За рахунок нас, довірливих і продовжується ця мясорубка.
Написав: OstapBender 20.02.2015 - 10:25
Loh_oh, якщо в тебе роздвоєння особистості, то це ще не значить, що у всіх

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль