Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Самооборона Ладижина привітала легендарного повстанця з Днем захисника Вітчизни

Самооборона Ладижина привітала легендарного повстанця з Днем захисника Вітчизни

День захисника України відтепер є державним святом, яке відзначається 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас iз Днем Українського козацтва.

Також, саме цей день традиційно вважається днем створення Української повстанської армії (УПА) — військово-політичної формації українського визвольного руху.

Тому, «Народна самооборона» Ладижина, яка вже протягом тривалого часу підтримує теплі, дружні зв'язки з мешканцем Ладижина ветераном УПА Адамом Богданом, зустрілась з ветераном, щоб привітати його з Днем захисника України. Адже, у свій час, він пройшов тернистий, жертовний шлях борця за незалежність українського народу, зробивши вагомий внесок у розбудову Української Самостійної Соборної Держави.

Славетного повстанця 95-річного Адама Богдана, привітали із державним святом та побажали йому щастя, здоров’я та довгих років життя.

А нашим святим обов’язком є віддавати належну шану воякам УПА і живим, і тим, яких уже, на жаль, не має посеред нас.

9895_img_2006.jpg (170.92 Kb)3624_img_2008.jpg (197.33 Kb)
14 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 475 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль