Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Відео, Топ-5 Результат акції протесту в Четвертинівці: сторони домовились про мирне вирішення конфлікту

Результат акції протесту в Четвертинівці: сторони домовились про мирне вирішення конфлікту

Сьогодні тростянецька влада та правоохоронці день провели в Четвертинівці намагаючись врегулювати довготриваючий конфлікт між власниками майнових паїв та керівництвом СТОВ ім. Б. Хмельницького, про який наш ресурс вже неодноразово писав.

Вже з шостої ранку в Четвертинівку прибуло чотири наряди поліції, щоб забезпечити охорону під час громадської акції протесту, яку було організовано громадською організацією «Четвертинівська громадська рада». А за дві години четвертинівські активісти розпочали свою попереджувальну одноденну акцію біля однієї із господарських будівель. Про це повідомив кореспондент «Новин Ладижина».

Зустрілись з протестантами голова Тростянецької РДА Леонід Лобань та власник і директор СТОВ ім.. Б. Хмельницького пан Ровишин. Останній пообіцяв, що з завтрашнього дня починається процес передачі майна, а тому він не бачить жодного конфлікту і з вимогами власників паїв передати добровільно майно повністю згоден.

Четвертинівські активісти пообіцяли, що у випадку відмови або зволікання у передачі належного їм майна будуть вимушені взяти своє спільне майно під охорону та повернути його собі самостійно без актів приймання-передачі.

39_dsc01542.jpg (102.98 Kb)26_dsc01544.jpg (107.93 Kb)0193_dsc01545.jpg (97.44 Kb)6015_dsc01547.jpg (104.5 Kb)1261_dsc015.jpg (101.66 Kb)6537_dsc015.jpg (96.61 Kb)2184_dsc01550.jpg (97.99 Kb)
30 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2435 Коментарів: 10
aleksandr
Написав: aleksandr 31.03.2017 - 21:43
Сухопара ! ТАК ТРИМАТИ !!!ЧЕТВЕРТИНІВКА- ПРИКЛАД ДЛЯ ВІННИЧИНИ !!!ТЕПЛИЧИНА ТЕЖ БУНТУЄ !!!НАРОД ПРАВИТЬ , А НЕ ЖМЕНЬКА ПАНІВ !!!
Написав: Wanch 5.04.2017 - 21:21
aleksandr,
Мені, правда, смішно буває, коли читаю твої відозви!
Ну скільки можно користуватися радянськими лозунгами?!?
Може хто від тебе чув раціональні ідеї? я - ні!
А може тебе уже завербували працювати на тих панів?
Звичайно, їм глашатай потрібний!
Я от тебе запитував; як справи? оправдали тебе за наркотики (які тобі підсунули), чи не оправдали?
А ти мовчиш! І все видаєш на гора відзиви (лозунги).
Не знаю як кому, а мені - не приємно!
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Про бунт в Четвертинівці говорити не хочу; буде так, як скажуть в верхах!
Написав: nina 6.04.2017 - 09:02
wanch, мені байдуже що буде з виправданням чи засудженням, бо я не володію правдивою інформацією, крім тої, що надає поліція.. Мені хотілося б щоб все було по закону. Мені не родич, і , навіть не товариш Олександр, але я відслідковую події тут на сайті. Я бачила що прокуратура Ладижина подала апеляційну скаргу до сду проти Чайковського на 30 аркушах(про що було надруковано на сайті). Сам позов я не читала. Немає часу. А вот про розгляд на сайті ще не було інформації. Як тільки буде рішення, я, гадаю нас попередять. Ну давайте ж поважати один одного, а не сипати сіль на відкриту рану. Про виправдення чи не виправдення Чайковського чекаємо на рішення суду.
Написав: Wanch 7.04.2017 - 13:31
nina,
Я просто запитав, як там ідуть справи?
А критика моя була в тому, що товариш ніяк не може позбутись радянських лозунгів.
"ТРИМАТИ ТАК! ХАЙ ЖИВЕ ЧЕТВЕРТИНІВКА!..."
Це уже нікого не вражає, особливо - молодь!
Пора говорити щось толкове! А не займатись блудодійством!
Написав: Arhip 7.04.2017 - 17:21
Суд першої інстанції виправда Олександра Чайковського. Сьогодні відбулось перше засідання суду апеляційної інстанції, де мала розглядатись апеляція прокурора. Але справу перенесли на 12 травня у звзязку з тим, що не з*явився прокурор, а судді пішов у відпустку...
Написав: Wanch 7.04.2017 - 17:45
biggrin
Я б порадив Чайковському взнати, який вірогідний буде результат цієї апеляції? до засідання суду!!!
А потім вирішувати, в які подаватись мандри?....
чи то у відпустку!!!...
Написав: Arhip 7.04.2017 - 18:57
Чайковський не з того тіста, щоб тікати. Це не його варіант. Тим більше, що на мою думку той вирок буде складно скасувати.
Написав: nina 8.04.2017 - 07:24
По великому рахунку, так як ми всі живемо не по законах, а по поняттях, нам всім час тікати не тільки з України, а , навіть з земної кулі, Витворяємо кому що заманеться, тому що не можна жити по закону, бо закони в Українї не працють. А кожен пан при владі -це новий закон.
Написав: Wanch 8.04.2017 - 07:47
Arhip,
Я, чесно, переживаю за Чайковського, бо впевненний, що йому ту гадость підкинули.Я уже казав, що можно наркотик знайти у кожного жителя міста. Достатньо вночі пройтись по огородах і розсіяти мак, а потім звинувачувати "наркоманів" і всіх - по тюрмах!
Кажеш, що трудно скасувати вирок?
А хіба в нашій країні є труднощі??? Одні самі собі по два рази стріляють в висок, другі випадають з вікон на вулицю, треті гинуть в аварії, четвертих в центрі столиці розстрілюють....
А що таке скасувати вирок? Для них це раз плюнути.
Ось ти, як юрист, склав договір по вивозу цього клятого мусору аж на шість чоловік! А це в місяць буде 78грн.18коп. а за рік - 938грн.16коп.
І ці гроші в тебе попросту крадуть, бо мусору у тебе і на одного не буде.
А люди живуть в злиднях і не завжди їдять кусок м'яса!
Ти ж не захотів судитись і радиш це другим. А чому???
Тому що краще мене і других, як юрист, знаєш, що із СТА відсотків в твою пользу нуль відсотків.
Лише розтринькаєш ті дев'ЯТЬСОТ З ГАКОМ ГРОШЕЙ і все-рівно платитимеш дармоїдам.
Адже це узаконили депутати Верховної ради і звичайно, наші на чолі із рижим хамелеоном!
Тому я й сказав, - а може в мандри?...
aleksandr
Написав: aleksandr 9.04.2017 - 11:33
Wanch, Я вже пояснював... Нікуди я ТІКАТИ НЕ БУДУ ! То та Нова(стара) банда повинна тікати в слід за шоколадним царьком , який вже валізи в 2х літаках в хатинку в 1300 кв.м. перевіз в Іспанію... Затягують розгляд скарги Лад. прокуратури - відтягують свою "смерть"з конфіскацією своїх будок !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль