Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Проїзд у ладижинських маршрутках вкотре подорожчав

Проїзд у ладижинських маршрутках вкотре подорожчав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2826_proezd.jpg

Члени виконавчого комітету Ладижинської міської ради погодили збільшення тарифів на пасажирські перевезення на маршрутах загального користування. Починаючи із 4 березня всім пасажирам міських автобусів доведеться викладати за квиток на 1 гривню більше.

Причиною для прийняття такого рішення послугували листи перевізників В.Черкеса, М.Лехмана та Г.Наказнюка щодо необхідності підвищення тарифів на перевезення у зв’язку зі значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, техобслуговування та інше, пише «Нове місто».

Отже, було вирішено встановити вартість проїзду в міському транспорті на міських автобусних маршрутах загального користування:

«Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» - 4 грн.,

«Ладижинська ТЕС – с. Лукашівка» - 4,5 грн.,

«м. Ладижин – сел. Губник» - 5 грн.,

«м. Ладижин – тов. «Швейцарія» - 4 грн.,

Автостанція м. Ладижин – залізнична станція «Ладижин» - автостанція м. Ладижин – 8 грн.

До речі, поки що бажаючих возити людей на залізничну станцію та назад не знайшлося.

Щодо перевезення школярів, то за словами Василя Черкеса, учні шкіл і надалі їздитимуть протягом дня безкоштовно. Кошти на це виділило «МХП». Але це не стосується студентів коледжу.
Якщо у водія виникає сумнів у тому, що дитина – учень а не студент, то її можуть попрости показати щоденник.

Друге питання – проїзд пільговиків. Як з’ясувалося, вони зможуть користуватися автобусними перевезеннями, але з розрахунку – два пільговики на один рейс.

Якщо у пасажира є питання стосовно проїзду, то він може поставити їх за номером телефону перевізника, що вказаний на кабінці водія.
9 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 479 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль