Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Проїзд у ладижинських маршрутках вкотре подорожчав

Проїзд у ладижинських маршрутках вкотре подорожчав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2826_proezd.jpg

Члени виконавчого комітету Ладижинської міської ради погодили збільшення тарифів на пасажирські перевезення на маршрутах загального користування. Починаючи із 4 березня всім пасажирам міських автобусів доведеться викладати за квиток на 1 гривню більше.

Причиною для прийняття такого рішення послугували листи перевізників В.Черкеса, М.Лехмана та Г.Наказнюка щодо необхідності підвищення тарифів на перевезення у зв’язку зі значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, техобслуговування та інше, пише «Нове місто».

Отже, було вирішено встановити вартість проїзду в міському транспорті на міських автобусних маршрутах загального користування:

«Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» - 4 грн.,

«Ладижинська ТЕС – с. Лукашівка» - 4,5 грн.,

«м. Ладижин – сел. Губник» - 5 грн.,

«м. Ладижин – тов. «Швейцарія» - 4 грн.,

Автостанція м. Ладижин – залізнична станція «Ладижин» - автостанція м. Ладижин – 8 грн.

До речі, поки що бажаючих возити людей на залізничну станцію та назад не знайшлося.

Щодо перевезення школярів, то за словами Василя Черкеса, учні шкіл і надалі їздитимуть протягом дня безкоштовно. Кошти на це виділило «МХП». Але це не стосується студентів коледжу.
Якщо у водія виникає сумнів у тому, що дитина – учень а не студент, то її можуть попрости показати щоденник.

Друге питання – проїзд пільговиків. Як з’ясувалося, вони зможуть користуватися автобусними перевезеннями, але з розрахунку – два пільговики на один рейс.

Якщо у пасажира є питання стосовно проїзду, то він може поставити їх за номером телефону перевізника, що вказаний на кабінці водія.
9 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 553 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль