Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Влада, Топ-5 Проблемою безпритульних собак в Ладижині займатиметься спеціальна комісія

Проблемою безпритульних собак в Ладижині займатиметься спеціальна комісія

Проблема бродячих собак в Ладижині, втім, як і по всій Україні, не нова. В різних містах цю проблему вирішують, або намагаються вирішити, по-різному. В Ладижині ж не знайшли нічого кращого, як тишком-нишком періодично витруювати братів наших менших розкидаючи довкола отруту, жертвою якої, до речі, може стати будь-хто.

Першою і гучною спробою привернути увагу влади до чотирилапих безхатченків, став флеш-моб «Врятуй друга» організований громадськими організаціями «Ладижинська громадська рада» та «Народний центр екологічного контролю» за участю депутата Ладижинської міської ради Віталія Сутика у жовтні 2013 року.

З тих пір, за Віталієм Сутиком, не без допомоги місцевої влади, надійно закріпилось прізвисько Головного собачника міста.

Саме тому, ймовірно, депутату Віталію Сутику, на останній 41-й сесії Ладижинської міської ради, було доручено зробити доклад та внести свої пропозиції щодо вирішення проблеми безпритульних собак у місті.

Віталій Сутик розповів, що протягом певного часу, займався вивченням цієї наболілої для міста проблеми – їздив до Вінниці, спілкувався із депутатами облради. Також цікавився досвідом сусідніх держав – Норвегії, Канади.

Висновок можна зробити лише один – місту необхідний притулок для собак, адже йдучи до Європи, ми маємо переймати європейський досвід утримання тварин та підвищувати гуманність суспільства.

Для початку, депутат Сутик запропонував створити у місті робочу групу з 4-5 осіб, до якої увійдуть відповідні фахівці, які б зайнялися вивченням питання безпритульних собак в Ладижині, та з’ясували, яким чином вирішити цю проблему.

- Я по фаху інженер-електронщик, я не кінолог і не ветеринар і деякі специфічні проблеми я невзмозі вирішити. Крім того, на це потрібні кошти, аби, наприклад, з’їздити до Вінниці і подивитись як працює обласний притулок для бродячих собак. Вивчення цієї проблеми вартуватиме бюджету міста близько 5 тис. гривень. Кошти на ці потреби можна взяти із екологічного фонду. Адже проблему собак можна порівняти із іншими проблемами – наприклад проблемою із гризунами, які також завдають містянам багато клопоту, - сказав Віталій Сутик.

Мер Ладижина Валерій Коломєйцев погодився, що проблема безпритульних собак у місті існує, але розписався у власній безпорадності щодо неї.

- Друзі проблема дуже складна. Виділити 5 тисяч – на вивчення питання можна, але це нічого не дасть. Перше, що нам потрібно – це люди, які будуть займатися відловом собак. Я не можу своїм приказом примусити Сутика, Петрову або когось іншого ловити собак. Ви це розумієте? Тому я даю вам шанс у руки. Ви, як політики, ідіть в люди і кажіть – «Ось я, якщо буду мером, або іншим посадовим лицем, тоді я знайду тих, хто буде відловлювати». Я ж не можу знайти. Я визнаю свою неспроможність. Я через газету звертався, через радіо. Якщо я не можу – ви допоможіть – приведіть 2-3-х чоловіків, які відловлюватимуть собак, - сказав очільник міста.

Крім того, мер зазначив, що дуже важливо, при такій роботі, вести облік відловлених шляхом знерухомлення тварин, адже за них прийдеться нести відповідальність. Також, потрібно складати акти – скільки собак приспано, а скільки пройшло стерилізацію і повернуті назад.

- Якщо ж ми будемо присипляти всіх собак, які були відловлені, хтось піде у тюрму або понесе якесь покарання, - наголосив Коломєйцев.

А ось депутат міської ради Олександр Жаріков, побачив проблему в іншому.

- Якщо ми на сьогоднішній день заведемо такий притулок для собак, ми повинні будемо притримуватись тих норм які існують в Європі, - сказав Олександр Жаріков.

Пан Жаріков зазначив, що за європейськими нормами у собак у раціоні щоденно мають бути м'ясо, суміш круп тощо.

- І як будуть, у цьому випадку, почувати себе пенсіонери, які не мають змоги їсти м'ясо?, - спитав Жаріков.

Олександр Жаріков наголосив, що сьогодні люди навіть на армію не мають змоги допомагати. Так що питання утримання собак тепер не на часі.

Та все ж, після довгих дебатів, депутати підтримали пропозицію створення у місті спеціальної комісії, у складі 5-ти чоловік, яка займатиметься вивченням проблеми безпритульних собак в Ладижині. Очолив новостворену комісію депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик.
Щоправда питання фінансування комісії поки що не вирішено.

2012_sut1.jpg (70.98 Kb)2582_sut2.jpg (72.63 Kb)4203_sut3.jpg (64.15 Kb)
7 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 832 Коментарів: 11
Написав: nina 8.07.2015 - 08:57
Лёд тронулся? Или неблагодарную и неприбыльную работу поручили оппонентам мера? Дерзайте господа!
Написав: Wanch 8.07.2015 - 10:53
nina, Я б може промовчав, щоб мене не поливали гразюкою за мои принципи, Але скажу, що робити "інтернат" для голодних песиків, це абсолютна дурня! Скажу чому!
На днях по "ящику" показували, як жінка де то під Києвом на пяти гектарах площі за свій (ідіотка) рахунок відкрила притулок для собачок. На перших порах була допомога від бізнесменів та не байдужих людей.Собак за кілька років зібралось пару тисяч (активно звозили паразитів).
Величезна кількість м*ясної їжі, каші та інші продукти ростуть в арефметичній прогресії. Оказалось, що території замало,але виникла страшніша проблема, спонсори перестали давати гроші, люди - також! Постало питання перед дурою-жінкою випускати псів і йти в тюрму, бо це буде не по людському! А песики хочуть жрати м*ясо, та грошей катма!
Дивіться, якби і ваші "турботи" не стали для вас могилою!
І щоб не прийшлось дендропарк заселяти любими собаками!

Я ні єдиного слова не видумав від себе. Я не пам*ятаю,
але, здається, передача йшла на 1+1
Написав: OstapBender 8.07.2015 - 11:34
Wanch, раз ти не є прихильником притулку, можеш почати собак відстрілювати.
Написав: Vetal 8.07.2015 - 11:42
Wanch, Вы говорите о питомнике.
Я говорю о приюте.
Wanch найдите для себя понятие Приют_для_бездомных_животных
ru.wikipedia.org/wiki/Приют_для_бездомных_животных
Написав: Wanch 8.07.2015 - 13:01
OstapBender,
О.В.! Я не могу этого делать! У меня нет даже травматического оружия. Не думай, что я не попадал под угрозу быть собаками разорванным. Я знаю, что такое стая во главе с сукой! Просто по счастливой случайности остался в живых.

Vetal, Я набрал википедию; Приют для бездомных животных — место содержания бездомных, потерянных или брошенных животных, преимущественно собак и кошек. Приюты являются одной из ключевых составляющих защиты животных и выполняют четыре основных функции: оперативная помощь и забота о животном, включая облегчение страданий посредством ветеринарной помощи или эвтаназии; долгосрочная забота о животном, не нашедшем немедленно старого или нового хозяина; усилия по воссоединению потерянного животного с его прежним хозяином; поиск нового места обитания или нового хозяина для бездомного животного.[1]
Я ГОВОРИЛ НЕ О ПИТОМНИКЕ, А О ТОМ, ЧТО ЖЕНЩИНА СДЕЛАЛА ИНТЕРНАТ! ТОТ ЖЕ ПРИЮТ! ПИТОМНИК, ГДЕ ВЫРАЩИВАЮТ СОБАК И ПРОДАЮТ ЗА ОГРОМНЫЕ ДЕНЬГИ Я ПОКА УМЕЮ ОТЛИЧИТЬ ОТ ПРИЮТА.
А ВАС ОЖИДАЕТ СИТУАЦИЯ С ТОЙ ЖЕНЩИНОЙ. ПОИЩИ В ПРОШЛЫХ ПРОГРАММАХ 1+1, ДУМАЮ, НАЙДЁШЬ В ВИДЕО МОЙ РАССКАЗ.
Они там тоже их кастрировали, но напрасная трата времени.
Собак появлялось больше.
Веталь! Даже не мечтай, что найдутся бывшие хозяева и заберут кобеля. Люди будут "сбрасывать" вам псов со всех округов, лишь только узнают о приюте. Собаки вместе с костями сожрут и тебя, если проявишь неосторожность.
Это - утопия! Нельзя делать приют для псов,их нужно усыплять. Я против этого зверья ничего не имею, там есть даже симпатичные. Но, когда народ в основном живёт на 1000грн.и ему не на что купить куриную ножку, то, извини, Веталь, в этом случае не про собак нужно думать, а о том, как людям облегчить их существование.
Разве что сделаешь пиар на собаках, а после сам пожалеешь,
если тебя будут "склонять" в том, что ты псов голодом моришь. Я тебе не завидую! Вообще то подумать и решить куда сунуть свою голову у тебя, надеюсь, есть время?
У тебя тогда будет ДВА пути; все свои деньги отдавать на корм собакам или морить их до смерти голодом! Тогда откроется ТРЕТИЙ ПУТЬ - ТЮРЬМА! С БОГОМ!
Написав: Vetal 8.07.2015 - 13:29
Wanch, перечитайте еще раз.
Вы говорите о питомнике.
Я говорю о приюте, включая облегчение страданий.
Wanch найдите для себя понятие Приют_для_бездомных_животных
ru.wikipedia.org/wiki/Приют_для_бездомных_животных
Написав: nina 8.07.2015 - 15:18
Только идиот допустит размножения бездомных собак. Разумные бизнесмены и предприниматели вместе с женщиной, которая позаботилась о псах должны были прежде всего подумать о стерилизации уже имеющихся собак, а не допускать их размножения в геометрической прогрессии. Это называется:"Заставь дурака Богу молиться-он и лоб расшибёт"!
Написав: Wanch 9.07.2015 - 11:11
Vetal, Есть такая песня: "Не успеешь оглянуться, я уже твоя!.."
Конечно,это твоё дело продолжать попытки организовать приют для бездомных собак. Но ты не можешь понять, что вместо тех десятка псов, которые сейчас бегают по Ладыжину появится ещё сотня. И это будет бесконечно! Люди будут тебе, генералу псов,
прямо под окна их подбрасывать. От тебя будет вонять псиной и твоя жена не захочет с тобой быть в одной комнате...
НО...хозяин себе, есть барин себе!
nina,
Они заботились о них. Но не хватало денег ни на вакцину, ни на хирургическое вмешательство. Где на тысячу-две собак взять каждому клетку??? А псы - не люди! Они рожают стаями!
Вот и выходит, что у нас дураки-собаководы растут также в этой самой прогрессии.
Понимаешь, Нина! Нечего умного им придумать; вот и стараются
хоть что-нибудь, чем-нибудь отличиться.
Но ведь организатор сам то не думает гавно с клетки вычищать! Интересно, а кто бесплатно будет этим заниматься?
Так что, Веталь, ты не читай Википедию, а посоветуйся с женой, дай ей почитать мои комментарии, что она на них скажет. Можешь набрать вечером мой домашний номер телефона и со мной поделиться разговором с женой.
Буду рад вестям!
Написав: Vetal 9.07.2015 - 13:52
Wanch, иногда мне кажется что Pytkovskiy Ваш младший брат. Уж слишком много общего у вас.
Написав: Wanch 9.07.2015 - 16:56
Vetal, Ты прав! На многострадальной Земле мы все - братья! Национальность и разобщение между людьми придумали священники.
Поэтому; не только Пятковский мой брат, но ты - также!
Я вот думаю, может снова просить Скакодуба, чтобы открыть блоги под НИКом: ВАНЧ! Как ты считаешь, брат?!
Написав: piatkovskiy 9.07.2015 - 19:55
Животные и пресмыкающиеся не могут быть моими братьями! Бог создал человека и животных, но животные созданы для человека.
И молиться идолу собаки Бог запретил, что нарушают некоторые народные избранники.

Ванч может быть моим братом, ибо он, человек и мыслит рационально, хотя иногда очень эмоционально.
Ты же Сутик, хоть и являешься создание Божьим, но к человеческому роду не имеешь никакого отношения. Когда ты проклял Христа идущего на Голгофу и стал сторонником существ олицетворяющих зло. Не может умный человек поклонятся культу собаки, а это значит, что выбор таких существ сознательный.И Ад в грядущей вечной жизни ждёт их, как и казан полный смолы и раскалённая сковорода, в которых Сутику и другим ему подобным придётся вариться и лизать за свои деяния. И процесс этот будет бесконечным!
Помоги, Господи, Сутику и членам Громадской рады покаяться и избежать такого страшного наказания в вечности! Прости их прегришения вольные и не вольные!Чтобы их разум просветлел, покаяние было искренним,а помыслы стали благородными!Аминь!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль