Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Про сервіси податкової служби платникам Тростянецького району та м.Ладижин

Про сервіси податкової служби платникам Тростянецького району та м.Ладижин

З метою інформування платників податків про основні зміни в податковому законодавстві, надання інформації про роботу ряду сервісів, покликаних полегшити роботу суб'єктам господарювання, фахівці Тростянецької ОДПІ провели протягом минулого тижня ряд заходів, серед яких, зокрема, зустрічі з фізичними особами підприємцями на ринках, магазинах, супермаркетах, офісах, під час яких розповідали про роботу сервісів податкової служби та про основні перетворення, що відбуваються в податковому відомстві сьогодні на шляху реформування з фіскального органу на сервісну службу.
Платники податків дізнались про особливості реєстрації платником податку на додану вартість, зокрема, що стати платником ПДВ тепер можна швидше, оскільки така реєстрація повинна бути здійснена в 5-денний термін. Крім того, нагадали основні умови, при дотриманні яких платники ПДВ можуть відшкодувати цей податок в автоматичному режимі.http//vin.sts.gov.ua/data/material/000/011/68425/preview1.jpg
Працівники податкової інспекції роз’яснювали всім, що скориставшись електронними сервісами, поданням звітності в електронному вигляді вони зможуть спростити своє життя та спланувати робочий день. А упередити прояви корупції в органах державної податкової служби та ліквідувати перешкоди, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунути труднощі у спілкуванні із посадовими особами податкової служби, сформувати у громадян об’єктивну оцінку діяльності органів ДПС допоможе сервіс для платників податків «Пульс податкової» (номер тел. (044) 284-00-07).
Кожний платник отримав листівки про сервіси податкової служби, про реєстрацію платника ПДВ та про реквізити розрахункових документів.
Тростянецька ОДПІ
9 вересня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 656 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль