Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Про сервіси податкової служби платникам Тростянецького району та м.Ладижин

Про сервіси податкової служби платникам Тростянецького району та м.Ладижин

З метою інформування платників податків про основні зміни в податковому законодавстві, надання інформації про роботу ряду сервісів, покликаних полегшити роботу суб'єктам господарювання, фахівці Тростянецької ОДПІ провели протягом минулого тижня ряд заходів, серед яких, зокрема, зустрічі з фізичними особами підприємцями на ринках, магазинах, супермаркетах, офісах, під час яких розповідали про роботу сервісів податкової служби та про основні перетворення, що відбуваються в податковому відомстві сьогодні на шляху реформування з фіскального органу на сервісну службу.
Платники податків дізнались про особливості реєстрації платником податку на додану вартість, зокрема, що стати платником ПДВ тепер можна швидше, оскільки така реєстрація повинна бути здійснена в 5-денний термін. Крім того, нагадали основні умови, при дотриманні яких платники ПДВ можуть відшкодувати цей податок в автоматичному режимі.http//vin.sts.gov.ua/data/material/000/011/68425/preview1.jpg
Працівники податкової інспекції роз’яснювали всім, що скориставшись електронними сервісами, поданням звітності в електронному вигляді вони зможуть спростити своє життя та спланувати робочий день. А упередити прояви корупції в органах державної податкової служби та ліквідувати перешкоди, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунути труднощі у спілкуванні із посадовими особами податкової служби, сформувати у громадян об’єктивну оцінку діяльності органів ДПС допоможе сервіс для платників податків «Пульс податкової» (номер тел. (044) 284-00-07).
Кожний платник отримав листівки про сервіси податкової служби, про реєстрацію платника ПДВ та про реквізити розрахункових документів.
Тростянецька ОДПІ
9 вересня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 649 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль