Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Статьи Про антипремію "Скандал року -2012" написало обласне видання

Про антипремію "Скандал року -2012" написало обласне видання

Громадська організація "Ладижинська громадська рада" і громадський міський сайт "Новини Ладижина" оголошують про здобуття першої міської антипремії "Скандал року-2012".
http//www.misto.vn.ua/templates/skin1/images/logo.gif

Голова громадської організації, правозахисник Андрій Скакодуб розповів, що мета антипремії - оцінити найбільш скандальні події минулого року та осіб, які причетні до цього.
- У нашому місті є премія "Людина року", яка проходить під егідою міського голови, - говорить Андрій Скакодуб. - А ми вирішили заснувати таку собі антипремію "Скандал року-2012". Номінації пропонують люди на нашому сайті lad.vn.ua. Можу точно сказати, що номінацій буде не менше семи. Поки що ми їх формуємо. Ми також домовилися з ладижинською газетою, де розмістимо анкету з переліком запропонованих номінацій. Люди голосуватимуть і надсилатимуть нам. Ми гарантуємо повну анонімність учасників. Також можна буде проголосувати і в електронному вигляді. Результати оголосимо ближче до Дня журналіста (6 червня. - Авт.). Вже запропонували такі номінації, як " Земельний дерибан року", "Відкат року", "Найбільш темна вулиця Ладижина". Ми відійшли від того, щоб оцінювати персоналії, адже можуть подати судовий позов, тому оцінюватимемо події.
Як розповів Андрій Скакодуб, на вручення премії буде міні-театральна вистава, де й нагороджуватимуть переможців. А ще організатори кажуть, що їхня антипремія я не комерційним і не політичним проектом.

Інна МАРТОНІКОВА

Адреса статті в мережі: http://www.misto.vn.ua/ua/home/days/5947
3 травня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 509 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль