Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Статьи Про антипремію "Скандал року -2012" написало обласне видання

Про антипремію "Скандал року -2012" написало обласне видання

Громадська організація "Ладижинська громадська рада" і громадський міський сайт "Новини Ладижина" оголошують про здобуття першої міської антипремії "Скандал року-2012".
http//www.misto.vn.ua/templates/skin1/images/logo.gif

Голова громадської організації, правозахисник Андрій Скакодуб розповів, що мета антипремії - оцінити найбільш скандальні події минулого року та осіб, які причетні до цього.
- У нашому місті є премія "Людина року", яка проходить під егідою міського голови, - говорить Андрій Скакодуб. - А ми вирішили заснувати таку собі антипремію "Скандал року-2012". Номінації пропонують люди на нашому сайті lad.vn.ua. Можу точно сказати, що номінацій буде не менше семи. Поки що ми їх формуємо. Ми також домовилися з ладижинською газетою, де розмістимо анкету з переліком запропонованих номінацій. Люди голосуватимуть і надсилатимуть нам. Ми гарантуємо повну анонімність учасників. Також можна буде проголосувати і в електронному вигляді. Результати оголосимо ближче до Дня журналіста (6 червня. - Авт.). Вже запропонували такі номінації, як " Земельний дерибан року", "Відкат року", "Найбільш темна вулиця Ладижина". Ми відійшли від того, щоб оцінювати персоналії, адже можуть подати судовий позов, тому оцінюватимемо події.
Як розповів Андрій Скакодуб, на вручення премії буде міні-театральна вистава, де й нагороджуватимуть переможців. А ще організатори кажуть, що їхня антипремія я не комерційним і не політичним проектом.

Інна МАРТОНІКОВА

Адреса статті в мережі: http://www.misto.vn.ua/ua/home/days/5947
3 травня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 500 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль