Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Приміщення колишнього будинку престарілих у Ладижині передадуть на баланс КП «Ладжитлосервіс»

Приміщення колишнього будинку престарілих у Ладижині передадуть на баланс КП «Ладжитлосервіс»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1538_222.jpg

25 грудня 2014 року під час 36 сесії Ладижинської міської ради депутати ухвалили рішення «Про передачу на баланс та створення фонду житла Ладижинської міської ради для тимчасового проживання громадян».

Згідно цього рішення, на баланс КП «Ладжитлосервіс» буде передана будівля колишнього будинку престарілих у Ладижині. Безпосередньо передачею будівлі з балансу Ладижинського територіального центру соціального обслуговування на баланс КП «Ладжитлосервіс» займеться тимчасова комісія створена за розпорядженням в. о. міського голови Ладижина Павлом Анущенко від 04 лютого 2015 року. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Читайте також: Місцева влада Ладижина створить в аварійних приміщеннях гуртожиток для біженців

Черговий цинізм від влади Ладижина

17 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 621 Коментарів: 1
Написав: lomov 18.02.2015 - 10:12
За цими приміщеннями, а також за приміщенням дитячого садка по вул. Леніна необхідно посилити контроль. Кольоровий матняк видно поклав на ці приміщення своє риженьке око.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль