Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Приміщення колишнього будинку престарілих у Ладижині передадуть на баланс КП «Ладжитлосервіс»

Приміщення колишнього будинку престарілих у Ладижині передадуть на баланс КП «Ладжитлосервіс»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1538_222.jpg

25 грудня 2014 року під час 36 сесії Ладижинської міської ради депутати ухвалили рішення «Про передачу на баланс та створення фонду житла Ладижинської міської ради для тимчасового проживання громадян».

Згідно цього рішення, на баланс КП «Ладжитлосервіс» буде передана будівля колишнього будинку престарілих у Ладижині. Безпосередньо передачею будівлі з балансу Ладижинського територіального центру соціального обслуговування на баланс КП «Ладжитлосервіс» займеться тимчасова комісія створена за розпорядженням в. о. міського голови Ладижина Павлом Анущенко від 04 лютого 2015 року. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Читайте також: Місцева влада Ладижина створить в аварійних приміщеннях гуртожиток для біженців

Черговий цинізм від влади Ладижина

17 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 606 Коментарів: 1
Написав: lomov 18.02.2015 - 10:12
За цими приміщеннями, а також за приміщенням дитячого садка по вул. Леніна необхідно посилити контроль. Кольоровий матняк видно поклав на ці приміщення своє риженьке око.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль