Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Приміщення колишнього будинку престарілих у Ладижині передадуть на баланс КП «Ладжитлосервіс»

Приміщення колишнього будинку престарілих у Ладижині передадуть на баланс КП «Ладжитлосервіс»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1538_222.jpg

25 грудня 2014 року під час 36 сесії Ладижинської міської ради депутати ухвалили рішення «Про передачу на баланс та створення фонду житла Ладижинської міської ради для тимчасового проживання громадян».

Згідно цього рішення, на баланс КП «Ладжитлосервіс» буде передана будівля колишнього будинку престарілих у Ладижині. Безпосередньо передачею будівлі з балансу Ладижинського територіального центру соціального обслуговування на баланс КП «Ладжитлосервіс» займеться тимчасова комісія створена за розпорядженням в. о. міського голови Ладижина Павлом Анущенко від 04 лютого 2015 року. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Читайте також: Місцева влада Ладижина створить в аварійних приміщеннях гуртожиток для біженців

Черговий цинізм від влади Ладижина

17 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 543 Коментарів: 1
Написав: lomov 18.02.2015 - 10:12
За цими приміщеннями, а також за приміщенням дитячого садка по вул. Леніна необхідно посилити контроль. Кольоровий матняк видно поклав на ці приміщення своє риженьке око.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль