Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Президент України відреагував на звернення дружин ладижинських бійців

Президент України відреагував на звернення дружин ладижинських бійців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/president_poroshenko_31_july_2014.jpg
Як ми вчора повідомляли, дружини ладижинських бійців, що несуть свою службу на 32-му блокпосту, що чотири доби знаходились без води та їжі під Бахмуткою на Луганщині, зробили відео звернення до Президента за допомогою.

Виявляється, що жінки змогли достукатись до Петра Порошенка, який дав завдання забезпечити водою 32-й блок-пост.
Оточений бойовиками 32-й блокпост в с. Сміливе Луганської обл. забезпечено питною водою. Про це Президент України Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці в Twitter.

"Дав завдання забезпечити питною водою 32-й блокпост в с. Сміливе на Луганщині. Це доручення виконане", - повідомив Президент.

Але це ще не всі події навколо 32-го блок-поста на сьогодні. Як розповів журналістові Громадського Насті Станко боєць Національної гвардії з 31-го блокпосту Василь Гуцул, наразі бойовики обстрілюють 32-й блокпост з гаубіц та дали військовослужбовцям день на те, щоб здатися, тобто ситуація залишається напруженою.

Нагадаємо, місія ОБСЄ повідомила про те, що представники "Луганської Народної Республіки" не пропустили гуманітарну допомогу українським військовим на оточеному блокпосту в с. Сміливе.

Читайте також: Ладижинські бійці потрапили в оточення в Бахмутці
25 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 565 Коментарів: 1
Написав: Protcenko 26.10.2014 - 11:30
Нічого їм там робити. Після вбивств місцевих, мирних жителів, там вже чужа територія. Нехай складуть зброю і їдуть додому.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль