Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Президент України відреагував на звернення дружин ладижинських бійців

Президент України відреагував на звернення дружин ладижинських бійців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/president_poroshenko_31_july_2014.jpg
Як ми вчора повідомляли, дружини ладижинських бійців, що несуть свою службу на 32-му блокпосту, що чотири доби знаходились без води та їжі під Бахмуткою на Луганщині, зробили відео звернення до Президента за допомогою.

Виявляється, що жінки змогли достукатись до Петра Порошенка, який дав завдання забезпечити водою 32-й блок-пост.
Оточений бойовиками 32-й блокпост в с. Сміливе Луганської обл. забезпечено питною водою. Про це Президент України Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці в Twitter.

"Дав завдання забезпечити питною водою 32-й блокпост в с. Сміливе на Луганщині. Це доручення виконане", - повідомив Президент.

Але це ще не всі події навколо 32-го блок-поста на сьогодні. Як розповів журналістові Громадського Насті Станко боєць Національної гвардії з 31-го блокпосту Василь Гуцул, наразі бойовики обстрілюють 32-й блокпост з гаубіц та дали військовослужбовцям день на те, щоб здатися, тобто ситуація залишається напруженою.

Нагадаємо, місія ОБСЄ повідомила про те, що представники "Луганської Народної Республіки" не пропустили гуманітарну допомогу українським військовим на оточеному блокпосту в с. Сміливе.

Читайте також: Ладижинські бійці потрапили в оточення в Бахмутці
25 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 575 Коментарів: 1
Написав: Protcenko 26.10.2014 - 11:30
Нічого їм там робити. Після вбивств місцевих, мирних жителів, там вже чужа територія. Нехай складуть зброю і їдуть додому.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль