Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Працівники Ладижинської ТЕС допомогли зробити місто чистішим

Працівники Ладижинської ТЕС допомогли зробити місто чистішим

Більше сотні працівників ДТЕК Ладижинської ТЕС приєдналися до акції "Чисте місто", яку 23 квітня провели працівники усіх підприємств групи System Capital Management. Спільними зусиллями ладижинських енергетиків було очищено 2 га зелених насаджень, побілено 1,5 км бордюрів та зібрано 19 м3 неорганічного сміття.

Працівники електростанції розчистили 2 лісосмуги в районі греблі Ладижинської ГЕС та територію обабіч автодороги, що веде до центральної прохідної ТЕС. Всі знахідки неприродного походження, а це переважно пластикові та скляні пляшки, різноманітна упаковка від продуктів харчування та тютюнових виробів, були ретельно зібрані в пакети для сміття та вивезені на міське сміттєзвалище.

«Я радий з того, що стільки моїх колег-енергетиків виявилися небайдужими до місії наведення порядку в Ладижині, – говорить заступник головного інженера Євгеній Спасський. – Ми вкотре довели, що згуртовані енергетики – це велика сила. Щодня ми долаємо чимало перешкод, виконуючи надважливі завдання, щоб забезпечити споживачів світлом і теплом. І зібрані нами 19 м3 сміття вкотре доводять ефективність команди енергетиків».

Учасники акції переконані, що усі разом зробили корисну справу. Можливо, в майбутньому, це стане наукою для тих, хто до цього часу не знав, що для сміття є своє місце і це не вулиці рідного міста, а баки для сміття.

Це вже четверта акція, яку проводить СКМ на територія присутності. Цього року в акції «Чисте місто» було задіяно 38 підприємств групи System Capital Management із 29 населених пунктів , з них – 8500 волонтерів ДТЕК. Спільними зусиллями було зібрано 2 тис. кубометрів сміття, висаджено 650 дерев, побілено 40 км бордюрів.

9814_chiste_misto-1.jpg (103.29 Kb)2905_chiste_misto-2.jpg (1.32 Kb)8741_chiste_misto-3.jpg (144.62 Kb)
25 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 495 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль