Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Працівники Ладижинської ТЕС допомогли зробити місто чистішим

Працівники Ладижинської ТЕС допомогли зробити місто чистішим

Більше сотні працівників ДТЕК Ладижинської ТЕС приєдналися до акції "Чисте місто", яку 23 квітня провели працівники усіх підприємств групи System Capital Management. Спільними зусиллями ладижинських енергетиків було очищено 2 га зелених насаджень, побілено 1,5 км бордюрів та зібрано 19 м3 неорганічного сміття.

Працівники електростанції розчистили 2 лісосмуги в районі греблі Ладижинської ГЕС та територію обабіч автодороги, що веде до центральної прохідної ТЕС. Всі знахідки неприродного походження, а це переважно пластикові та скляні пляшки, різноманітна упаковка від продуктів харчування та тютюнових виробів, були ретельно зібрані в пакети для сміття та вивезені на міське сміттєзвалище.

«Я радий з того, що стільки моїх колег-енергетиків виявилися небайдужими до місії наведення порядку в Ладижині, – говорить заступник головного інженера Євгеній Спасський. – Ми вкотре довели, що згуртовані енергетики – це велика сила. Щодня ми долаємо чимало перешкод, виконуючи надважливі завдання, щоб забезпечити споживачів світлом і теплом. І зібрані нами 19 м3 сміття вкотре доводять ефективність команди енергетиків».

Учасники акції переконані, що усі разом зробили корисну справу. Можливо, в майбутньому, це стане наукою для тих, хто до цього часу не знав, що для сміття є своє місце і це не вулиці рідного міста, а баки для сміття.

Це вже четверта акція, яку проводить СКМ на територія присутності. Цього року в акції «Чисте місто» було задіяно 38 підприємств групи System Capital Management із 29 населених пунктів , з них – 8500 волонтерів ДТЕК. Спільними зусиллями було зібрано 2 тис. кубометрів сміття, висаджено 650 дерев, побілено 40 км бордюрів.

9814_chiste_misto-1.jpg (103.29 Kb)2905_chiste_misto-2.jpg (1.32 Kb)8741_chiste_misto-3.jpg (144.62 Kb)
25 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 480 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль