Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Посилка зібрана з любов’ю знайшла свого адресата на Сході країни

Посилка зібрана з любов’ю знайшла свого адресата на Сході країни

«Народна самооборона» Ладижина доставила на Схід посилку із написом «Тому бійцю, який дуже чекає»

Як ми вже повідомляли, 16 червня відбулась чергова поїздка «Народної самооборони» міста Ладижина до зони АТО. Цього разу машина із гуманітарною допомогою вирушила до Сєверодонецька, Слов’янська, Артемівська та інших місць Донеччини та Луганщини у тих квадратах, де воюють наші земляки.

Серед зібраного вантажу на Схід була відправлена посилка з написом «Тому бійцю, який дуже чекає». Зібрати її волонтери вирішили для бійця, який не отримує посилок із дому і про якого нікому піклуватися.

І варто відзначити, що посилка зібрана із любов’ю, знайшла свого адресата на Сході країни. Ним виявився боєць Максим що несе свою службу в Луганській області.

7039_114155_389064551286685_21258691176060327_o.jpg (185.32 Kb)1201_10658762_388772667982540_80568684600834754_o1.jpg (377.93 Kb)
22 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 463 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль