Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Посилка зібрана з любов’ю знайшла свого адресата на Сході країни

Посилка зібрана з любов’ю знайшла свого адресата на Сході країни

«Народна самооборона» Ладижина доставила на Схід посилку із написом «Тому бійцю, який дуже чекає»

Як ми вже повідомляли, 16 червня відбулась чергова поїздка «Народної самооборони» міста Ладижина до зони АТО. Цього разу машина із гуманітарною допомогою вирушила до Сєверодонецька, Слов’янська, Артемівська та інших місць Донеччини та Луганщини у тих квадратах, де воюють наші земляки.

Серед зібраного вантажу на Схід була відправлена посилка з написом «Тому бійцю, який дуже чекає». Зібрати її волонтери вирішили для бійця, який не отримує посилок із дому і про якого нікому піклуватися.

І варто відзначити, що посилка зібрана із любов’ю, знайшла свого адресата на Сході країни. Ним виявився боєць Максим що несе свою службу в Луганській області.

7039_114155_389064551286685_21258691176060327_o.jpg (185.32 Kb)1201_10658762_388772667982540_80568684600834754_o1.jpg (377.93 Kb)
22 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 411 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль