Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Поблизу Дебальцево героїчно загинув гайсинчанин Вадим Пронін

Поблизу Дебальцево героїчно загинув гайсинчанин Вадим Пронін

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6975_g.jpg

4 листопада цього року, під час виконання службових обов’язків біля міста Дебальцеве, загинув молодший сержант, зятківчанин, проживаючий у м.Гайсин, – Пронін Вадим Олександрович, повідомляє офіційний сайт Гайсинської районної ради.
Народився Вадим Олександрович 20 вересня 1980 року в селі Зятківці Гайсинського району Вінницької області у сім’ї Олександра Васильовича та Марії Миколаївни Заєць.
У 1997 році закінчив Зятковецьку СЗШ І-ІІІ ступенів. За словами вчителів хлопець старанно навчався при зразковій поведінці, був активістом шкільного життя, брав участь у шкільних та районних олімпіадах з природничих наук. Був спортсменом, грав у футбол, волейбол, теніс. Займав призові місця у районних змагання з легкої атлетики, особливо з бігу на довгі дистанції.
Потім Вадим Олександрович проходив строкову службу в Збройних Силах України. Після армії повернувся додому і вступив у Рівненське вище професійне училище ДСО при МВС України. Після навчання переїхав до м. Києва, де працював інспектором супроводу інкасацій.
В останні роки Вадим Пронін проживав у місті Гайсин разом із дружиною та сином. Вадим не байдуже відносився до подій Майдану взимку, а тому ще у травні цього року пішов у військкомат і записався добровольцем. Він не міг спокійно дивитися на те, що відбувається в країні, хотів захищати рідну землю.
А 1 серпня 2014 року Вадима Проніна призвали на військову службу по мобілізації. Два тижні проходив підготовку у місті Мукачево, що на Закарпатті.
З 31 серпня 2014 року Вадим Олександрович – учасник антитерористичних дій в Україні. Вадим Пронін знаходився у спецвідділі (снайпери) та займав посаду зав. відділенням. 30 серпня він телефонував дружині: „На даний час весь наш підрозділ знаходиться у дорозі. Вже три дні їдемо у невідомому напрямку, але точно знаємо, що на „Війну”.
Вадим Пронін гідно дотримувався Присяги, даної українському народу, чітко виконував накази командування, сміливо боронив честь, незалежність і свободу України.
Депутатський корпус і колектив районної ради глибоко сумує з приводу геройської смерті Вадима Проніна. Висловлюємо щире співчуття його матері Марії Миколаївні, дружині Аліні Григорівні, сину Даниїлу, сестрі Олені та всім іншим рідним і близьким полеглого. Пам’ять про воїна-героя Вадима Проніна назавжди залишиться у наших серцях. Слава героям! Герої не вмирають!
8 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 772 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль