Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Фото, Відео, Топ-5 «Пливе кача», - пісня у виконанні святих отців прозвучала зі сцени ладижинського ПКВС «Прометей»

«Пливе кача», - пісня у виконанні святих отців прозвучала зі сцени ладижинського ПКВС «Прометей»

Нещодавно ладижинці та гості міста мали унікальну можливість почути українську народну пісню «Пливе кача» у виконанні священнослужителів Української православної церкви Київського Патріархату Собору священнослужителів Оратівського, Іллінецького і Липовецького районів, які прибули до Ладижина щоб взяти участь у акції милосердя «Квіти любові».
Нагадаємо, 10 жовтня в Палаці культури «Прометей» відбулася акція милосердя «Квіти любові» на підтримку поранених бійців АТО, проведена за ініціативи голови Ладижинського міського суду Івана Олександровича Патраманського.
Як розповів протиєрей Української православної церкви Київського патріархату отець Андрій Кук, українська церква завжди була і буде на стороні українського народу.
- Всі знають події, які відбувалися у нас на Майдані. І звісно, що ми, як представники Київської православної церкви Київського патріархату всі ці події підтримували і завжди будемо підтримувати. Зокрема, пісню «Пливе кача» ми виконували навесні, коли давали концерт на Великодні дзвони в Оратові, Іллінцях і Липовці тому що хотіли підтримати наш народ і державу в ці складні та непрості часи.
Всі священики Київського патріархату дуже співучі і для них це свого роду проповідь, заява нашої церкви про те що ми можемо і хочемо підтримувати наших людей і нашу землю. Виконуючи цей своєрідний гімн Майдану «Пливе кача» ми підтримуємо наш український народ,
- зазначив святий отець.

Для довідки: українська народна пісня «Пливе кача по Тисині..» набула популярності в 2014 році, під час подій Європейської революції в Україні. Вперше вона прозвучала на Майдані Незалежності в січні, після смерті білоруса Михаїла Жизневського, який одним із перших загинув у протистояннях. Його друзі знали, що пісня «Пливе кача» є його улюбленою і тому ввімкнули її під час прощання з ним. Через сильне смислове і емоційне навантаження цієї пісні її продовжили співати в пам'ять за загиблими, трохи з часом вона стала неофіційним гімном, який співали в пам'ять за загиблими активістами Небесної сотні.
3591_dscn3383.jpg (83.84 Kb)2937_dscn3395.jpg (123.83 Kb)
17 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 915 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль